Loading

У карантинний період рейдери і колектори активізують свою діяльність, оскільки держава не вжила запобіжних заходів, а сам боржник буде найбільш вразливий, і його ніхто не зможе захистити: поліція на патрулюванні, а адвокати на карантині.

Про це в коментарях ГолосUA повідомив президент юридичної компанії «Ніколас» Михайло Стрельников.

«Вони користуються цим шансом. Припустимо, що по Києву та Київській області припинені реєстраційні дії. Державним реєстраторам дозволено реєструвати відповідно до розпорядження Київської адміністрації тільки акти народження, смерті. Здавалося б, добре, процедури по відібранню майна як би відходять на задній план. Але є приватні нотаріуси, які на сьогоднішній день можуть для колекторів перереєструвати що завгодно, коли завгодно, незважаючи на заборони і відповідні записи про обтяження в реєстрах. Вони все це роблять. Їм же ніхто цього не заборонив і дії не скасував. Мін’юст на сьогоднішній день зберігає мовчання. Мін’юст фактично усунувся від контролю, і у рейдерів і колекторів зараз розв’язані руки. Вони можуть перереєструвати, приходити з цими документами. Люди будуть на місці, і людей будуть або кошмарити, або викидати », – заявив М. Стрельников.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Експерт вважає, що така ситуація може бути комусь вигідна.

«Це питання можна було вирішити просто: на момент карантину заборонити будь-яку перереєстрацію власності будь-якого майна. Просто заборонити, і знялися б питання з рейдерами і колекторами. Але цього немає. Виникає питання: кому це вигідно? Може це вигідно Мін’юсту, антирейдерській комісії, яка замість того, щоб допомагати споживачам, рейдерам допомагає? » – сказав М. Стрельников.

Джерело: https://golos.ua

(Переглянуто 487 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *