Статті

Як боротись з Кей-колект

Не так давно колекторська компанія, відома нам як ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ», створена для роботи з проблемною заборгованістю за заставними кредитами, стала частиною ТОВ «УКР БОРГ», яка позиціонує себе як факторингова компанія. Нагадаємо, що зовсім недавно власником ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ» був ПАТ «УкрСиббанк». Причиною продажу банком ПАТ «УкрСиббанк» цієї колекторської компанії стало надзвичайна неефективність роботи останньої з проблемними активами і кредитними боргами. Втім, подібна доля спіткала й інші колекторські агентства.

Потрібно відзначити, що фактично весь ринок по роботі з проблемною заборгованістю мало успішний в роботі з боржниками, про це чітко свідчить той факт, що більшість проблемних кредитів бралися в 2007 – 2008 роках, і до сих пір ні банки, ні колекторська компанія не можуть стягнути по ним заставне майно.

У банків і колекторських агентств практично немає законних методів стягнути заставне майно боржника

Більшість боржників самі або за допомогою юристів проводять ефективний захист своєї власності. Реальність така, що, якщо все правильно робити, захищатися можна роками і чинне законодавство України в цьому боржнику великий помічник.

Що спонукає людей боротися з банками і колекторами в рішучого бою? Хтось захищається, так як не має ні грошей, ні іншого житла; хтось хоче отримати від кредитора кращі умови щодо закриття кредиту, що, при обороні застави протягом багатьох років в умовах відсутності іншого майна у боржника і поручителя, дає свої плоди – колектори борги списують практично повністю.

На сьогоднішній момент, як ми зауважували раніше, якщо все робити грамотно, то у банків і колекторських агентств практично немає законних методів стягнути заставне майно боржника.

Вся робота колекторів складається з 2-х кроків:

  • Це виробляти потужний психологічний пресинг і різні форми соціальної провокації боржника, намагаючись вселити йому тваринний страх, що завтра він опиниться у в’язниці або на вулиці;
  • Працювати з боржниками, які за своїм незнанням не можуть захистити своє майно або до свого жаль найняли некомпетентних юристів.

На цій позитивній ноті можна було б і закінчити цю статтю. Якби не нові правила гри, які впровадив ТОВ «УКР БОРГ». Тепер ці правила поширилися на весь список квартир і портфель кредитів колекторської компанії «КЕЙ-КОЛЕКТ», і мають потенціал незабаром пошириться на заставні портфелі інших банків, викуплених компанією ТОВ «УКР БОРГ».

УКР БОРГ вступає у велику гру

Раніше ТОВ «УКР БОРГ» спеціалізувався на роботі з беззаставними кредитами і їх викуп. Також ТОВ «УКР БОРГ» неодноразово наймалися іншими банками, для відповідної роботи з боргами, без передачі повних прав на ці кредити. ТОВ «УКР БОРГ» відзначився надмірною агресивністю в психологічному тиск на що мають борг від колекторів. Співробітники ТОВ «УКР БОРГ» для здійснення ефектного тиску на боржників, практикували виїзд на будинок з багатою програмою погроз і залякувань. На особливо вразливих це безумовно впливало, більш того, по всій території України було зареєстровано випадки суїцидів боржників, які не витримали тиску, а проти співробітників колекторської компанії «КЕЙ-колектив» було порушено кримінальні справи.

Але наш герой вирішив, що роботи з беззалоговими кредитами йому мало, і він зайнявся заставними кредитами. Купівля ТОВ «КЕЙ-колектив» разом зі всім портфелем заставних кредитів стало тільки початком.

На тлі всіх інших колекторських компаній, а також банків, що працюють практично тільки в правовому полі і на шкоду ефективності, ТОВ «УКР БОРГ» вирішили, що розумніші за всіх і скориставшись огріхами законодавства, активно почали практикувати, не побоюся цього слова, бандитські дії, які прикрили ширмою законності.

Плювати ми хотіли на мораторій, ваша квартира тепер наша

Незважаючи на Закон України «Про мораторій на примусове стягнення заставного майна» або, наприклад, на факт реєстрації та проживання в заставній квартирі малолітніх дітей, колекторська компанія «УКР БОРГ» через приватного нотаріуса, які від недавнього часу отримали доступ до «Реєстру прав власності на нерухоме майно », вносять зміни в реєстр і ставлять власником заставного майна нового кредитора на підставі договору іпотеки. А це, в свою чергу, є порушенням закону, оскільки приватний нотаріус не може виступати державним реєстратором, а лише може вносить зміни до реєстру і тільки при нотаріальному дію (купівля / продаж, дарування, вступ в спадок).

Новим власником, як правило, фігурує колекторська компанія «КЕЙ-КОЛЕКТ» або інша факторингова кампанія, при цьому ні боржник, ні заставодавець не ставляться до відома за фактом проведення дій, більш того невідома сума, в яку оцінено майно, оформлене на ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ ». Після цього, рано вранці, так годині о сьомій ранку або пізно ввечері після восьми, чекайте «в гості на чай» групу з 3-6 так званих юристів, які безцеремонно хочуть увійти в квартиру і стверджують, що це їхнє майно, часто самі викликають поліцію і з розумним обличчям показують виписку і договір іпотеки, стверджуючи прямим текстом: «Це наша власність, а хто ці люди, які проживають в ній, ми не знаємо!»

Пов'язана стаття

Не рідкісні випадки, коли колекторська компанія «КЕЙ-КОЛЕКТ» виписували з заставної квартири всіх проживаючих у ній людей, без рішення суду. Що очевидно стає можливим лише за допомогою шахрайської змови за допомогою щедрого хабара! У таких випадках виписували з заставної квартири всіх, навіть малолітніх дітей і приходили вже і з нібито доказом того, що в квартирі права проживати ніхто не має.

Зверніть увагу, що в відсутності рішення суду про виписку людей; рішення суду про передачу заставного майна колекторській компанії «КЕЙ-КОЛЕКТ»; рішення суду про примусове виселення – ці дії – чистої води свавілля!

Боятися цих дій не варто!

Виписка з реєстру не є правовстановлюючим документом, а лише доповнює його! З позиції колекторів таким правовстановлюючим документом є Договір Іпотеки, що є грубою невідповідністю реальної позиції законодавства!

Дія приватного нотаріуса з ініціативи ТОВ «КЕЙ КОЛЕКТ» є повністю незаконним, тому лише одиниці приватних нотаріусів готові йти на це!

Ці незаконні дії можна і потрібно оскаржити в суді! В результаті – незаконна реєстрація заставної квартири колекторами буде скасована.

Ситуація на ринку з проблемною заборгованістю склалася таким чином, що більшість людей за багато років безпорадності кредиторів розслабилися, і такого роду атаки застали багатьох зненацька і виявилися вельми ефективними. Адже дія нотаріуса, поки не буде скасовано судом, вважається законною, а поки йде суд, можна здійснювати різного роду тиску на боржника. Багатьох колекторська компанія «КЕЙ-КОЛЕКТ» зуміла виселити, зануривши боржників, не обізнаних у галузі права, в божевільну пучину постійного стресу і безвиходної паніки так, що ті самі виїхали зі своїх ще по законному праву будинків! А у кого були гроші – заплатили, так як ціни колектори ставили відносно лояльні.

Також нагадаємо, що колекторська компанія «КЕЙ-КОЛЕКТ» отримала свій портфель заставних кредитів від ПАТ «УкрСиббанк», а вони любили забирати у залогодавців оригінали правовстановлюючих документів! Тому, якщо ви належите до таких людей і у вас немає оригіналу правовстановлюючого документа – терміново робіть дублікат.

Для захисту від атаки колекторської компанії «КЕЙ-КОЛЕКТ» необхідно підготувати пакет безпеки, який потрібно зберігати в коридорі для поліції.

  • Оригінал або нотаріально завірену копію вашого право встановлює документа;
  • Оригінал довідки форма – № 3 про зареєстрованих в квартирі людей;
  • Нотаріально завірені сторінки паспорта з пропискою;

Цими документами ви підтвердите право власності на квартиру і ваше право в ній проживати!

Аргументи для захисту вашого майна:

Що стосується вашої офіційної позиції в спілкуванні з представниками ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ», поліції або преси, що не виключено, ви наполягаєте на наступному:

  • Про договір іпотеки та виписки ви нічого не знаєте, а продемонстроване колекторами право власності на квартиру – підробка!
  • Рішення суду про факт передачі квартири у власність у представників ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ» – НЕМАЄ!
  • Рішення суду про виписку у представників – НЕМАЄ!
  • Рішення суду про примусове виселення людей у ​​представників колекторів – НЕМАЄ!
  • Доводи ТОВ «КЕЙ-КОЛЕКТ» ви не приймаєте, передавати їм квартиру або виселятися добровільно не збираєтеся.

Ці інструменти допоможуть вам здійснити стрімку метаморфозу, перетворившись в очах колекторів з заручника ситуації, в знавця в області права! Адже дана ситуація є патовою, де конфлікт очевидний, а суперечка неминуча, а значить не обійтися без суду!

Головне: не лякайтеся, зберігайте холоднокровність і нічого не підписуйте під тиском представників колекторської компаніїї «КЕЙ-колектив» або подібних фін. формувань. І наша порада – обов’язково зверніться за допомогою в юридичну або правозахисну організацію.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

Share

Схожі статті

У Києві викрито велику злочинну групу, яка “віджимала” квартири містян

Учасниками злочинної групи є адвокати, приватні нотаріуси, державні реєстратори та інші особи. У Києві викрито велику злочинну… Читати далі

5 місяців тому

Привітання з Днем Народження

Шановний Анатолій Іванович, Київська міська і Київська обласна організації партії "Сила Єдності" вітають Вас з… Читати далі

11 місяців тому

Насправді шанс вирішити проблему вже втрачено…

В Європі податки сплатять всі п'ять мільйонів мігрантів. Україна прогавила всі строки, щоб їм допомогти.… Читати далі

1 рік тому

В Україні у квітні підвищать тариф на комуналку: за що доведеться платити більше і як зміняться суми

Українців із квітня чекають нові тарифи на воду: підвищення пройде у два етапи. У результаті… Читати далі

1 рік тому

Шалені відсотки та настирливі колектори: головні проблеми з МФО та що з ними робити

Війна сильно вдарила по платоспроможності населення. Відтак, зросла й кількість потенційних клієнтів мікрофінансових організацій (МФО). З якими… Читати далі

1 рік тому

Нацбанк визнав небездоганною ділову репутацію акціонерів колишнього “Альфа Банку” росіян

Національний банк визнав небездоганною ділову репутацію акціонерів в АТ "Сенс Банк" (раніше "Альфа-банк Україна") –… Читати далі

1 рік тому