Loading

Виселяють людей колектора без суду і без виконавчої служби. Рейдерське захоплення в Києві на Позняках 10 листопада 2017 року.

В п’ятницю, 10.11.2017, близько 10:50 надійшла інформація від позичальниці про те, що до неї в квартиру вламуються та ломають двері невідомі, що представились як представники колекторської компанії “Кей-Колект”. Одразу ж на вказану адресу виїхали активісти ГО “Група Взаємодопомога” але на місці колекторів не було, були присутні лише представники поліції.

Активісти, традиційно зробили фото з місця події:

активісти Групи Взаємодопомога

Відео 1 частина:

Відео 2 частина:

Але на цьому пригода не закінчилась, бо вже о 16:00 того ж дня, після того як активісти вже роз’їхались по домівках, колектори знову завітали до квартири позичальниці з більш рішучими намірами. О 16:45 рейдери зламали замки, вибили двері та увірвались до квартири. Після приїзду Взаємодопомоги сталось декілька сутичок з колекторами та була викликана поліція, але оперативна група відповіла що не будуть приїжжати бо в них є багато інших справ…

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Відео 3 частина:

Відео 4 частина:

 

Тільки о 20:45 активістам вдалося відстояти житло позичальниці та здихатись рейдерів, у якиї не було ніяких законних підстав для здійснення захоплення майна.

Хочемо подякувати всім хто приїхав допомогти людині, і хочу сказати що ви всі великі молодці і ми вами пишаємося і поважаємо за те що ви боретьсь за себе. Ми віримо в те, що ми можемо боротися разом і перемагати. Тому ніколи не здавайтесь і завжди боріться і будете переможцями.

(Переглянуто 71 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Рейдерське захоплення в Києві на Позняках”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *