Про нас


Вступ до організації

Громадянин має захищатись від злочинної влади повсюди і не передовіряти захист своїх прав іншим. Одним із найважливіших юридичних інститутів є право громадянина на необхідну оборону (своєчасну, співрозмірну). Без права захистити себе чи свою оселю, майно – у людини не може бути спокою, впечненості в безпеці свого життя і здоров’я, недоторканості власного житла. Це значить – громадянин може і повинен себе захищати. Особливо тоді, коли державні правові служби не виконують своїх зобов’язань та порушують закони України.

Тому ми, громадяни України, члени громадської організації “Група Взаємодопомога”, об’єднались в загін самооборони по місцю проживання для захисту своїх прав, та діємо у відповідності до Конституції України. Ми захищаємо своє майно від протиправних дій з боку працівників банків, колекторів, незаконних силових угрупувань, незаконних дій державних службовців, судів. Наші дії підпорядковані відповідно до таких статей Конституції України:

Стаття 41 Конституції України – ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності;

Стаття 55 Конституції України – кожен має право будь-якими не забороненими законом способами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань;

Стаття 19 Цивільного кодексу України – особа має право на самозахист свого цивільного права та права іншої особи від порушень і протиправних посягань. Способи самозахисту можуть обиратися самою особою чи встановлюватися договором або актами цивільного законодавства.

Самозахист з точки зору загально-правового принципу діяльності людини означає – “дозволено все, що не заборонено законом”, значить самозахистом можна назвати будь-яку дію особи, спрямовану на захист прав і свобод людини від правопорушень, як то: укладення договору про надання охоронних послуг, звернення до засобів масової інформації з метою висвітлення факту порушення її права, участь в правозахисних громадських організаціях тощо.

ВЗАИМОПОМОЩЬ. ВЗАЄМОДОПОМОГА. ПІДТРИМКА В СУДАХ. ЗАХИСТ ВІД КОЛЕКТОРІВ. КИЇВ. ВІТАЛІЙ БЕЛЬКО т.067-592-20-65

Поштова адреса: 03065, м.Київ, а/с 105


Вступ до організації

(Переглянуто 756 разів, 1 переглядів сьогодні)