Loading

Міністерство юстиції України дало дозвіл і приватним і державним виконавцям накладати автоматизований арешт на кошти боржників, які перебувають на рахунках у банках. При цьому такий арешт загрожує всім боржникам, включно з неплатниками аліментів.

Про це йдеться в наказі Мін’юсту від 23.03.2021 № 1061/5.

У новій редакції наказу повністю викладено порядок автоматизованого арешту банківських рахунків боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів. Основне нововведення – виконавці арештовуватимуть кошти на рахунках не тільки боржників за невиплату аліментів, а й усіх інших.

Автоматизований арешт коштів боржників на рахунках у банках передбачає отримання інформації про рахунки боржників у банках, накладення або зняття виконавцем арешту коштів шляхом винесення постанов як про арешт коштів, так і про зняття арешту з коштів боржника у формі електронного документа та прийняття їх до виконання банками.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2021/04/04/novyna/finansy/minyust-dozvolyv-vykonavcyam-avtomatychno-zaareshtovuvaty-raxunky-bud-yakyx-borzhnykiv

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 2 454 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Мін’юст дозволив виконавцям автоматично заарештовувати рахунки будь-яких боржників”
  1. Раніше виконавці давали запити в банк чи є в боржника рахунок в банках. Але це було після рішення суду, яке набрало законної сили. А приватні виконавці це зараз так звані колектори?! Далі що буде?! Приватна поліція, приватний прокурор і т.д…. Цирк на дроті!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *