Loading

З ранку сьогоднішнього дня, 7 листопада, перекрито вулицю Грушевського від стадіону “Динамо” до станції метро “Арсенальна”. Правоохоронці посилили заходи безпеки ще напередодні.

У центрі Києва на сьогодні, 7 листопада анонсовані масові акції протесту під Верховною Радою.

“Заходи безпеки від правоохоронців на цей раз масштабні тих, що здійснювалися три тижні тому”, – йдеться в повідомленні.

З ранку перекрито вулицю Грушевського від стадіону “Динамо” до станції метро “Арсенальна”. Також блокпост стоїть біля метро “Кловська”.

У наметовому містечку протестуючих говорять, що планують мирну акцію протесту. За даними ЗМІ, в наметовому містечку зараз знаходяться кілька десятків людей.

У поліції Києва заявили про посилення заходів безпеки ще в п’ятницю, 3 листопада. На минулих вихідних влаштували перевірки автомобілів, що в’їжджають до столиці.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Сьогодні Верховна Рада після двотижневої перерви знову збереться в залі засідань.

Нагадаємо, акція протесту під стінами парламенту почалася 17 жовтня. Протестуючі оголосили три основні вимоги: вибори з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.

У той же день відбулися перші зіткнення з поліцією. Не обійшлося без сутичок і в середу, 18 жовтня.

20 жовтня велика частина протестуючих розійшлася. Кілька активістів розбили наметове містечко, вирішили залишитися до нового засідання Верховної Ради.

(Переглянуто 37 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *