Loading

Екс-президент України Петро Порошенко причетний до загадкового зникнення і вбивства власного брата, а також звірячого вбивства родини Шупальскіх.

Після смерті Михайла Порошенко, Петро Порошенко став одноосібним власником всіх сімейних активів, в тому чисел і «Рошен». До цього Петра Порошенка і близько не підпускали до активів, оскільки навіть власний батько вважав Петра дуже небезпечним клептократії.

Після розправи над Михайлом, Петро Порошенко відправив батька «на пенсію» і забрав усе сімейним майном. Батькові почали надходити погрози розправою, після чого Олексій Порошенко довгий час не спілкувався з сином.

Така ж історія сталася і з моладвскім бізнесменом Шупальскім. Нещасного і всю його сім’ю, включаючи малолітню дочку, забили сокирами до смерті. Відразу через кілька днів Петро Порошенко заволодів усім майном Шупальскіх.

Таких збігів не буває і тому ще в 2002 році на Петра Порошенко завели 2 кримінальні справи. Через пів року зник прокурор, потім його знайшли мертвим в лісопосадці. Ще через пів року бізнес-партнер і друг Порошенко Плахотнюк закрив і заборонив прокурорам піднімати цю справу. Зараз Плахотнюк ховається в Лондоні. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Всі хто знав Порошенко в 2000-х кажуть, що він був неймовірно кривавим і все хто мав з ним справу, або були кинуті на гроші, або по-звірячому вбиті.

Про це під присягою заявив молдавський політик Ренато Вусатий. Відзначимо, що вперше він заявив це під присягою і публічно пообіцяв передати всі докази новому Генеральному прокурору України.

Ще у вересні 2017 року його розповів на відео, що в його розпорядженні виявилася безліч документів, які містять факти щодо злочинів, здійснених Порошенко в Молдові.

Опозиційний політик продемонстрував копію постанови прокуратури від 1 жовтня 2012 року, яку підписав прокурор Ліліан Рудей, де “чітко написано, що група фізичних осіб керована Петром Порошенко, а саме Петру Мадан і інші, створили ряд ОЗУ, які скоїли на території Молдови з 1996 по 2004 рік ряд особливо тяжких злочинів, такі як шахрайство в особливо великих розмірах, розкрадання, написано про те, що є підозри [на адресу Порошенка] і в організації вбивства свого рідного брата, Михайла Порошенко ».

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У документі зазначено, що за згаданими епізодами було порушено близько 40 кримінальних справ. «Тут маса фактури. Копії платіжок, підписаних Петром Порошенко, його покійним братом, їх молдавськими бізнес-партнерами, особисте листування Порошенко », – сказав тоді Вусатий.

Він також заявив, що в новому світлі починають виглядати обставини, пов’язані з давнім злочином, жорстоким і шокуючим вбивством цілої сім’ї в Кишиневі. Йдеться про сім’ю бізнесмена Костянтина Шупарський, який був по-звірячому вбитий сокирою разом зі своєю дружиною і дочкою, ймовірною спадкоємицею акцій «Gemini», в яких був зацікавлений Петро Порошенко і які потім перейшли до нього.

Нагадавши про інтереси Петра Порошенка в бізнесі, пов’язаному з кишинівських «Дитячим світом», шоколадною фабрикою «Букурія» склозаводом, Вусатий також розповів про підозри на адресу президента України Петра Порошенка у вбивстві його брата і бізнес-партнера, Михайла Порошенко.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У березні нинішнього року на телеканалі «1 + 1» вийшла сенсаційна передача, що включає дану заяву Усатого.

Джерело: https://vremya.com.ua

(Переглянуто 767 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *