Loading

Колекторська компанія «Дельта – М» почала розсилати миколаївцям листи з погрозами про позовну заяву за борги перед керуючою компанією «Місто для людей».

Про це повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» Олександр Алек.

За його словами, він отримав такий лист, але при цьому з самої керуючою компанією «МДЛ» він договір не підписував, і право передавати особисті дані не давав.

“Прийшов лист “щастя МДЛ”, від колекторської фірми, званої юридичною фірмою Дельта М. Про підготовку позивної заяви. Виходить МДЛ передало мої дані сторонній фірмі, мою адресу, особистий рахунок і т.д. Згоду на використання моїх даних я не давав ні МДЛ ні кому. Питання: чи мало МДЛ право передавати мої дані, хоч і з боргом, передавати сторонньої організації для позивної заяви??”, – написав миколаївець.

Нагадаємо, скандал з призначенням «Міста для людей» керуючою компанією для багатоповерхових будинків Корабельного і Інгульського району Миколаєва став найгучнішим за останній рік. Договір від імені жителів багатоквартирних будинків підписав заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, депутат від «Самопомочі» Олександр Рєпін, не залишивши, по суті, городянам вибору.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Після того, як будинки були передані в обслуговування «МДЛ», жителі почали масово скаржитися на якість послуги, що надається, неодноразово намагалися відмовитися від даної керуючої компанії. Однак, як виявилося процедура відмови також залежить від чиновників департаменту ЖКГ – миколаївці виявилися практично «кріпаками» в даній ситуації.

Джерело: https://novosti-n.org

(Переглянуто 435 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *