Статті

Чому банки в 90% випадків змушені йти на списання кредиту

Списання кредиту після несплати кредиту – реально?

Спеціально для вас в цій статті зібрано досвід, який допоміг тисячам людей в Україні. Для більшості несплата кредиту і списання його – це щось зі світу фантастики! У вас виникло закономірне питання: «Як це можливо, якщо нема чим платити?»

Для цього необхідно знати 5 простих кроків:

1. У банків фактично відсутні важелі впливу на боржника.

Незаконний «тролінг» за допомогою телефонних дзвінків і листів з помилковими красномовними погрозами – тому незаперечне підтвердження. А методи роботи колекторських компаній несуть вельми сумнівний характер, і юридично є протизаконним.

2. Озбройтеся знанням

Озбройтеся знанням того факту, що суди і оплата послуг юристів тягнуть за собою чималі витрати. Все досить просто: в нинішній час, що б стягнути з вас суму несплати кредиту, банку необхідно звертатися в суд, що обіцяє для нього неприємну оплату судового збору. І гнітюче погіршує становище банку, якщо він, на додаток до всього, на грані банкрутства. А коли мова йде про те, що ви запозичили у нього всього 2.000 – 5000 гривень, і вам нема чим платити, ймовірність серйозних дій банку в вашу сторону зводитися до нуля.

Пов'язана стаття

3. З банками можна вести переговори

З банками можна вести переговори про закриття проблемної заборгованості зі зменшенням залишку на ваших умовах. Причому незалежно від того, яка у вас прострочення по платежах: 1 місяць, 5 місяців або більше, за допомогою переговорів можна домогтися списання кредиту від 30% до 90% суми. Тут все залежить від того, на скільки ви наполегливі і стійкі в знанні своїх прав в очах банку.

4. Нічим платити і подали в суд?

Якщо вам нема чим платити і кредитор не йде на переговори, подав до суду. Знайте це лише спроба проявити силу якої у нього немає. У надії що ви поведете і підете на його умови. Проконсультуйтеся з юристом і озбройтеся підтримкою фахівця, або самі представляйте свої інтереси. Суд вигідніше вам, чим банку. Справу можна затягувати на роки. Після яких безпорадний і скутий кредитор піде на ваші умови.

5. Банк виграв суд – ще не біда!

Навіть якщо банк виграє судовий процес, це нічого не вирішує. При відсутності офіційної заробітної плати і оформленого на вас майна хвилюватися – нічого! І ПАМ’ЯТАЙТЕ: коли з вас нема чого взяти, – банк приречений після деякого часу просто піде на списання кредиту!

Share

Схожі статті

У Києві викрито велику злочинну групу, яка “віджимала” квартири містян

Учасниками злочинної групи є адвокати, приватні нотаріуси, державні реєстратори та інші особи. У Києві викрито велику злочинну… Читати далі

1 рік тому

Привітання з Днем Народження

Шановний Анатолій Іванович, Київська міська і Київська обласна організації партії "Сила Єдності" вітають Вас з… Читати далі

2 роки тому

Насправді шанс вирішити проблему вже втрачено…

В Європі податки сплатять всі п'ять мільйонів мігрантів. Україна прогавила всі строки, щоб їм допомогти.… Читати далі

2 роки тому

В Україні у квітні підвищать тариф на комуналку: за що доведеться платити більше і як зміняться суми

Українців із квітня чекають нові тарифи на воду: підвищення пройде у два етапи. У результаті… Читати далі

2 роки тому

Шалені відсотки та настирливі колектори: головні проблеми з МФО та що з ними робити

Війна сильно вдарила по платоспроможності населення. Відтак, зросла й кількість потенційних клієнтів мікрофінансових організацій (МФО). З якими… Читати далі

2 роки тому

Нацбанк визнав небездоганною ділову репутацію акціонерів колишнього “Альфа Банку” росіян

Національний банк визнав небездоганною ділову репутацію акціонерів в АТ "Сенс Банк" (раніше "Альфа-банк Україна") –… Читати далі

2 роки тому