Loading

Списання кредиту після несплати кредиту – реально?

Спеціально для вас в цій статті зібрано досвід, який допоміг тисячам людей в Україні. Для більшості несплата кредиту і списання його – це щось зі світу фантастики! У вас виникло закономірне питання: «Як це можливо, якщо нема чим платити?»

Для цього необхідно знати 5 простих кроків:

1. У банків фактично відсутні важелі впливу на боржника.

Незаконний «тролінг» за допомогою телефонних дзвінків і листів з помилковими красномовними погрозами – тому незаперечне підтвердження. А методи роботи колекторських компаній несуть вельми сумнівний характер, і юридично є протизаконним.

2. Озбройтеся знанням

Озбройтеся знанням того факту, що суди і оплата послуг юристів тягнуть за собою чималі витрати. Все досить просто: в нинішній час, що б стягнути з вас суму несплати кредиту, банку необхідно звертатися в суд, що обіцяє для нього неприємну оплату судового збору. І гнітюче погіршує становище банку, якщо він, на додаток до всього, на грані банкрутства. А коли мова йде про те, що ви запозичили у нього всього 2.000 – 5000 гривень, і вам нема чим платити, ймовірність серйозних дій банку в вашу сторону зводитися до нуля.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

3. З банками можна вести переговори

З банками можна вести переговори про закриття проблемної заборгованості зі зменшенням залишку на ваших умовах. Причому незалежно від того, яка у вас прострочення по платежах: 1 місяць, 5 місяців або більше, за допомогою переговорів можна домогтися списання кредиту від 30% до 90% суми. Тут все залежить від того, на скільки ви наполегливі і стійкі в знанні своїх прав в очах банку.

4. Нічим платити і подали в суд?

Якщо вам нема чим платити і кредитор не йде на переговори, подав до суду. Знайте це лише спроба проявити силу якої у нього немає. У надії що ви поведете і підете на його умови. Проконсультуйтеся з юристом і озбройтеся підтримкою фахівця, або самі представляйте свої інтереси. Суд вигідніше вам, чим банку. Справу можна затягувати на роки. Після яких безпорадний і скутий кредитор піде на ваші умови.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

5. Банк виграв суд – ще не біда!

Навіть якщо банк виграє судовий процес, це нічого не вирішує. При відсутності офіційної заробітної плати і оформленого на вас майна хвилюватися – нічого! І ПАМ’ЯТАЙТЕ: коли з вас нема чого взяти, – банк приречений після деякого часу просто піде на списання кредиту!

(Переглянуто 42 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *