Loading

Ввечері самий звичайний український підприємець, назвемо його Вовка, замкнув двері свого приватного господарства, увімкнув сигналізацію і гайнув додому до дружини, борщику і м’якенької снодійної подушки. Бо вранці знову на роботу. З півнями прокинувся, і стрімголов подолавши домашні обов’язки, гайда керувати собою на роботі….… Але ж цим ранком власний бізнес, будований й викохуваний роками, зустрічав його зачиненими з середини дверима чиїмось невідомим ключем…

Нажаль банальна картина нашого українського сьогодення…Назвати це рейдерським захопленням важко. Всього на всього спрацювала популярна нині схема маніпуляцій з нерухомістю шляхом використання давніх документів на приміщення, «що погано лежали», та доступності державних реєстрів.

В нашому випадку незавершені належним чином кредитні справи (відсутність довідки про погашення кредиту, яка й не передбачена законодавством) з банком-вже банкрутом призвели до афер з іпотечним договором, і як наслідок, до втручання у справу так званих «чорних маклерів».

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Як це працює? Дуже просто!

Фінансова компанія купує портфель проблемних активів банків – банкрутів, що складаються здебільшого із залишків незавершених кредитних операцій. Далі, за вимогою жанру, новий кредитор начебто надсилає вимогу про сплату нічим непідтвердженої суми. Оцей лист щастя та договір про іпотечний кредит надають права реєстратору переписати вашу нерухомість на наглих фінансистів.

До геніальності просто. Легко. І головне – начебто-ж все законно!

Далі – справа техніки. Домовляємось із охоронною фірмою: вони не реагують на виклик і не повідомляють власнику про спрацювання сигналізації. Штатний «ведмежатник» зараз коштує не дорого – і все! Ми всередині. Міняємо замок. Виставляємо п’ятірку підкачаних тітушок. Врешті: телефонуємо жертві: «Вам надається година, щоб вивезти ваші речі». Апофеоз: крик, скандал, сльози, погрози, речі в мішках на вулиці разом із старим власником. Вуаля!

Справу зроблено. А ви – … ну сходіть до суду. Може полегшає…Так це робиться кожен день. В усіх містах України…Європи… Це досягнення «цивілізованого» суспільства.

Що робити, щоб такого не сталося? Думати і прораховувати всі кроки наперед перед прийняттям будь – якого рішення: взяти позику, посваритися с партнером, воювати з родиною. Охопити в аналізі все, включаючи форс-мажор, пандемії, стихії та зміни нашого високого керівництва, гойдалки з курсом валют та інфляцію, просто підступ та зраду.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Або стати членом ГО «Самозахист підприємців». Ми своїх образити не даємо.

Підприємець Вовка – то член нашої організації, боєць Володимир Николайчук, відомий схваткою з міськрадою, що позарилась на нерухомість дитини-сироти. Він не лише повернув хлопчику житло, але й всиновив малого.

Тепер біда прийшла до нього. До його підприємства теж нещодавно вдерлися ось такі «схемники», намагаючись захопити приміщення. Але… приїхав Самозахист.

Ми:

  • Розібралися в ситуації,
  • НЕ впустили “фінансистів”,
  • НЕ дали їм провернути схему,
  • Визначили елементи незаконності в діях агресора,
  • Викликали поліцію,
  • Разом з правоохоронцями довели справу до логічного завершенення: загарбників вигнали, підприємця впустили.

Якось так.

Результат правильних дій Самозахиста:

1. Фактично нерухомість повернулася власнику. Всі речі збережені. Бізнес врятовано.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

2. Відкрита кримінальна справа на членів угрупування, що намагались провернули аферу. Триває досудове слідство. Винних чекає можливе обмеження свободи від 3-х до 5-ти років.

3. Поданий позов щодо скасування незаконного рішення державного реєстратора та поновлення за Ніколайчуком В.С. права власності на приміщення.

4. Можливість відчуження приміщення обмежена арештами, яки діятимуть до закінчення судових та кримінальних процесів.

5. Життя продовжується, панове! Й ми знову на висоті, бо… приречені перемагати)))

Робіть як Самозахист. Будьте на висоті! #СилаЄдності (0965927770)

На фото епізоди нещодавнього захоплення приміщення по вулиці Желваковського у Дніпрі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 157 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *