Loading

Від редакції

Першого грудня  виповнилось тридцять років із того часу, коли громадяни України вирішили свою долю, долю України і долю наступних поколінь своїх нащадків.

Однак  цю подію «забули». Чому?  Тому що тоді ні депутати, ні Верховна Рада, ні ще хтось, а саме Народ України прийняв Рішення!

Цю дату намагаються викреслити із пам’яті  українців, щоб люди  раптом не згадали, що вони саме тоді стали і досі є тим самим Джерелом Влади!

До речі, за дивним збігом, президент України В.Зеленський  саме на цю дату проголосив про ніби то можливість «державного перевороту»… .

1 грудня 1991 року

«Всі народи мають право вільно визначати без втручання ззовні свій політичний статус і здійснювати свій економічний, соціальний і культурний розвиток. Створення суверенної і незалежної держави або встановлення будь-якого іншого політичного статусу, вільно визначеного народом, є формами здійснення цим народом права на самовизначення»

(Декларація про принципи міжнародного права, що стосуються дружніх відносин і співробітництва між державами у відповідності зі Статутом Організації Об’єднаних Націй, 24 жовтня 1970 року)

На початку 90-х років минулого століття в СРСР, що складався з 15-ти Республік, пройшла хвиля «плебісцитів незалежності». Громадяни, які спільно володіли величезною територією та активами за межами СРСР, постали перед необхідністю зміни форми свого подальшого врядування (самоврядування) та способу управління спільною власністю.

У 8-и Республіках рішення з цього приводу приймали органи державної влади СРСР (плебісцити не проводилися ВЗАГАЛІ!), в 7-и Республіках, – громадяни через референдуми та опитування. Плебісцити в 6-ти Республіках, де вони проводилися, завершилися відновленням державності початку ХХ-го століття. На території УРСР була заснована нова країна і держава!

В референдумі 01.12.91 взяло участь 84,18 % громадян СРСР з правом голосу, які постійно проживали в УРСР. 76,03 % дієздатних громадян СРСР (з правом голосу) різного походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, освіти, мови, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять та місця проживання в УРСР заявили про виключне право володіти, користуватися і розпоряджатися всім, що на той час знаходилося в межах території УРСР і було спільною власністю громадян СРСР, а також тим, що складало долю українців в закордонних авуарах. В результаті референдуму українці:

– заснували новий суб’єкт свого господарювання, – країну «Україну»;

– набули статус виключних власників (співвласників) національних багатств країни, – громадян України;

– зберегли за собою право на закордонні активи/пасиви СРСР;

– ліквідували стару (УРСР) та започаткували нову систему довірчого управління країною, -державу «Україну».

Єдиним способом здійснення суверенітету в Україні стало застосування кожним її громадянином виключного права на вільне самовизначення щодо себе та своєї власності. Воля «більшості» стала обов’язковою для виконання всіма громадянами України.

Громадяни СРСР, які під час референдуму не визначилися чи Акт не підтвердили, набули право стати громадянами України за спрощеною процедурою або перебувати на її території в якості іноземних громадян чи «осіб без громадянства». Референдум закріпив головний принцип самоорганізації українців, –

на території України чинними є виключно Конституція і закони України!

В Україні припинила діяти нормативно-правова база УРСР/СРСР.

Суверенна воля громадян України отримала міжнародне визнання!

В той же день (01.12.91) дієздатні громадяни України (51,85%) довірили управління країною Президенту України, – найвищій і єдиній на той час посадовій особі новоутвореної самостійної української держави.

05.12.91 Кравчук склав присягу і приступив до виконання своїх обов’язків. Найвищу силу в державі (системі державних органів) набули рішення її Глави, – Президента України.

08.12.91 Л. Кравчук, С. Шушкевичта Б. Єльцин підписали Угоду про Співдружність Незалежних Держав (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/997_077#Text), відповідно до якої:

«Стаття 11. З моменту підписання цієї Угоди на територіях держав, що її підписали, не допускається застосування норм третіх держав, у тому числі колишнього Союзу РСР.
Стаття 14. Діяльність органів колишнього Союзу РСР на територіях держав-членів Співдружності припиняється.»

Угода додатково закріпила норму Акту проголошення незалежності України, відповідно до якої

на території України чинними є виключно Конституція і закони України.

Чому ж ми досі існуємо в країні, де найняті нами державні посадовці, замість захисту і впровадження волі нації, нав’язують свою волю, живуть і збагачуються за народний кошт, на власний розсуд розпоряджаються загальнонаціональною власністю, не виконують взятих ними самими зобов’язань і ні за що ні перед ким не відповідають?

Нав’язування хибного розуміння змісту понять «свідомість», «народ», «самовизначення», «нація», «суверенітет», «країна», «націоналізм», «Вітчизна», «патріотизм», «держава» стало звичайним явищем.

Хто думав, що держава, яку ми утворили, якій передали в управління величезні багатства і яку утримуємо, доведе нас до зубожіння і вимирання? Навіщо нам президенти-«гаранти», які нічого не гарантують, «правоохоронні органи», які не здатні захистити ні себе, ні країну, ні державу? Кому потрібен уряд, який старанно вганяє нас в борги, розпродає і розкрадає національне багатство?

Дерево, встромлене кроною в землю не дасть плодів ніколи, як і чим його не поливати.  

Кожен громадянин України має нарешті усвідомити сам і дати зрозуміти іншим – хто в Україні суверен, що таке нація та кому має слугувати українська національна держава?

Тоді ми, українці, самі вирішуватимемо, як жити, з ким товаришувати, а з ким воювати, а Днем проголошення свого суверенітету вважатимемо 1 грудня 1991 року, відзначаючи цю дату, як загальнонаціональне свято, а не коли так вирішила Верховна Рада неіснуючої УРСР.                                                                                          

В.Паливода

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 103 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *