Loading

Стаття створена для тих, хто має кредит в банку і з тих чи інших причин не може його виплатити. Борг банку збільшується, а атмосфера навколо вас і ваших близьких загострюється. На даний момент для вас найважливіше – це розуміння того, що в кредитно-фінансовій сфері основні положення закону відстоюють ваші інтереси – просто ви про це не знаєте. Банки в свою чергу користуються вашим незнанням і намагаються всіма можливими способами показати що, ви – «маленька рибка», яка не знає, як бути в даній ситуації, а вони – «великі кити», які знають, що робити і можуть вас розчавити в будь-яку секунду. Насправді все зовсім інакше.

Основні страхи позичальників.

Більшість людей мають загальний стереотип і страхи, що якщо вони не зможуть погасити кредит, їх посадять в тюрму. Насправді це не так: людина не несе ніякої кримінальної відповідальності за несплату боргу. Так, як борг є цивільним правовідносинами, яке засноване на вільний вибір. Як кредитор вільно видає кредит і одночасно бере на себе ризик неповернення, так і позичальник бере кредит з ймовірністю, що не зможе його погасити. За великим рахунком вам боятися нічого. Борги можна зовсім не віддавати і ви маєте на це право. Тільки потрібно це робити правильно. Коли людина юридично правильно вибудовує ланцюжок неплатоспроможності і банк не може з нього нічого взяти. Борг банку списується на підставі закону, а ви можете далі жити спокійним життям. Це стосується беззаставних кредитів (по кредитній карті і готівкою), більш детально схема розкрита в одній з попередніх статтях – реструктуризація і термін позовної давності. З заставними кредитами історія трохи відрізняється, але про це ми напишемо трохи пізніше. Банки лідери за неповерненням кредитів: Приватбанк, Альфа, Надра, Дельта, Платинум, Отп.

Борг Банку. Закон на боці позичальника або банку?

Пам’ятайте! Закон на сьогоднішній день досить сильно захищає позичальників як за беззаставними, так і за заставними кредитами. Якщо справа дійде до суду, то суд, швидше за все, буде на вашому боці. Згідно із законом ви не зобов’язані платити свій кредит і банк, коли давав вам гроші в борг брав на себе всі фінансові ризики – це чітко визначено законом України про «Банки і банківську діяльність». Факт неповернення заздалегідь закладається в економіці і бухгалтерії банку. Те і є, фінансова організація заздалегідь, коли видає вам кредит, готується до того, що ви його не повернете. Тому у банку є всі можливості, як законні, так і фінансові, щоб списати вам кредит. Якщо з вас нема чого взяти – значить нема чого взяти. Головне правильно діяти і тоді ви зможете захистити як свої фінанси, так і своє майно. Як це зробити? – ми розповімо в наступних статтях на сайті.

Трохи, для людей із заставними кредитами.

Якщо, у вас під заставу, і ви боїтеся, що ваша квартира і / або машина може перейти у власність банку. Задаєте Google питання: чи можна виїхати за кордон, якщо є кредит? Тоді ви повинні знати, що у вас є всі шанси врятувати заставне майно. Схем для цього безліч. Одна з них: виведення заставного майна з-під застави на підставі закону або проведення певних маніпуляцій: затягування і неможливість дозволити банку провести стягнення майна. Подібні дії призводять до того, що банк першим проявляє ініціативу і домовляється з вами, на ваших умовах.

Особливо-вразливим позичальникам, які надзвичайно емоційно реагують на телефонні дзвінки та СМС повідомлення банківських працівників – потрібно знати обов’язково!

Все, що ви чуєте при телефонній розмові і / або читаєте в листах – це чистої води обман. Кримінальна відповідальність, конфіскація майна – це все банальний «розвод».  Але в цілому, врахуйте наступне: якщо ви сильно вразливі – не відповідайте на дзвінки і не читайте листи з банку. Колектори намагаються вас «притиснути до стінки», але нічого страшного не варто очікувати. Тільки спокій і продумані дії. Чи не спілкуйтеся з банківськими співробітниками!

  • додайте номери колекторів в «чорний список»;
  • не відповідайте на дзвінки стаціонарного телефону (по можливості замініть номер);
  • якщо вам довелося зняти трубку, і ви почули «страшний» голос працівника банку – заспокойтеся і не сприймайте його слова близько до серця. Вам телефонує звичайний менеджер (студент), якого найняли за зарплату. Він сидить перед екраном і навіть не знає вас. Дозвон відбувається автоматично і на екрані пишеться інформація про, вас, а також те, що він повинен сказати вам. Дзвінок має єдину мету – налякати вас.

Текст формується за опрацьваною схемою, яка неодноразово допомагала банкам видавити заборгованість шляхом психологічного впливу. Все, що написано на моніторі, то співробітник вам і буде говорити: що зараз до вас приїде мобільна група, що завтра у вас опишуть все майно і т.д. Завдання працівника фінансової організації проста. Він вибиває борг шляхом психологічного пресингу. Йому не цікаві ваші життєві проблеми, про те, що у вас немає грошей або хтось хворіє. Вам ніде жити і ви не можете віддати квартиру. Йому все це не цікаво. Його завдання просте: змусити вас прийти сьогодні до відділення банку і провести оплату будь-якої суми. У вас віртуально забирають квартиру, передають справу до суду, вимагають повернути борг? – не вірте загрозам! Використовуйте інформацію з сайту та підписуйтесь на наш канал в Ютуб. Там ви знайдете не тільки відгуки та рекомендації, а й масу корисних матеріалів, які допоможуть в боротьбі з банками. Запам’ятайте! Кредитори значно частіше прощають борги позичальників, ніж домагаються свого. Навчіться діяти юридично правильно і не бійтеся, що ваш борг банку переросте в довічну проблему.

(Переглянуто 133 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *