Loading

Закон Виживання, який діє ще із часів СРСР у потойбічному житті – за ГРАТАМИ.

Доки в Україні панує беззаконня, доки громадян безкарно ошукує, обкрадає та грабує зграя ненажерливих шахраїв під дахом так званих «державних службовців», «суддів» та  «правоохоронців», доти  вищенаведені засади  існування – єдиний спосіб захистити своє майно, своїх близьких, себе, СВОЮ Державу.

Інвестори банку «Аркада» – наочний приклад. Зрозумівши, що мають реальний шанс втратити свої гроші, які вони довірили забудовникам, громадяни згуртувались. Не усі, але більш як півтора десятка ТИСЯЧ. Цілком достатньо, щоб їх побачили, почули і відверто злякалися ті, хто має відповідати за Законом.

Перше Правило існування у криміналізованій системі   – «НЕ ВІР»!

Тхір захищається сморідом, злочинці – БРЕХНЕЮ та ШАХРАЙСТВОМ. Про це лідери об’єднань інвесторів забули? Мали б згадати, бо взяли на себе керівництво та переговори із очільниками державних структур, при бездіяльності, (щоб не сказати – за сприянням)  яких було ошукано таку кількість людей.

Результат «переговорів» та «засідань» різних «координаційних» новоутворень – замість квартир інвестори отримали один на усіх «меморандум». Із текстом цього ніби то «документу» кожен може ознайомитись та зробити висновки, як він буде виконуватися і чи буде його виконано взагалі.

Все втрачено?  Таку думку  шахраї-«підписанти» вперто нав’язують ошуканим. Зграя намагається «доїсти» своїх жертв остаточно. Для цього їм потрібно, щоб люди розчарувалися і втратили наснагу до боротьби. Щоб пересварилися між собою. Щоб втратили довіру  до України, як до Держави, де діють Конституція і Закон.

Друге Правило – «Не БІЙСЯ».

У п’ятдесят шостій статті Конституції України написано –  «Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.»  Те ж саме і у статті №1173 Цивільного Кодексу України. Кожен бажаючий легко може пересвідчитись.

І третє, головне – «НЕ ПРОСИ»! 

Просити те, що належить тобі по праву, по-перше, ПРИНИЗЛИВО, а по-друге – це руйнування Держави. Не більше й не менше. У кого просити ?  У «державних службовців», кожен із яких особисто прийняв Присягу такого змісту: «Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Народові України, суворо дотримувати Конституції та Законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов’язки».

ПРОСИТИ їх «суворо дотримуватись…»  і далі, за текстом ?  Навіщо був би той «меморандум»,  якщо б десятки посадовців різних контролюючих та правоохоронних органів «сумлінно виконували свої обов’язки» ?

Дивно чути, що  Президент України, тут ні до чого.  Він є Гарантом Конституції – і ніякої відповідальності за те, що через недбалість і бездіяльність підпорядкованих йому ДЕРЖАВНИХ органів, тисячі, навіть десятки тисяч українських сімей залишились без грошів та житла? Час нагадати ЙОМУ, що він  урочисто  зобов’язувався  «…обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і Законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників… »?

На закінчення:   КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ,  Стаття.3    Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.   Відповідальність Держави перед Людиною має бути МАТЕРІАЛЬНОЮ!

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття.3 Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Присяга Президента (ст.104 Конституції)

“Я, ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”.

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 1173. Відшкодування шкоди, завданої органом державної

влади, органом влади Автономної Республіки Крим

або органом місцевого самоврядування

1. Шкода,  завдана  фізичній  або юридичній особі незаконними рішеннями,  дією чи бездіяльністю органу державної  влади,  органу влади    Автономної   Республіки   Крим   або   органу   місцевого самоврядування   при   здійсненні    ними    своїх    повноважень, відшкодовується державою,  Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цих органів.

Стаття 1177. Відшкодування (компенсація) шкоди фізичній особі, яка потерпіла від кримінального правопорушення

1.   Шкода,   завдана   фізичній  особі,  яка  потерпіла  від кримінального   правопорушення,   відшкодовується   відповідно  до закону.

2.   Шкода,   завдана   потерпілому  внаслідок  кримінального правопорушення,  компенсується  йому за рахунок Державного бюджету України у випадках та порядку, передбачених законом. {  Стаття  1177  в  редакції  Закону  N  245-VII  (  245-18  ) від 16.05.2013 }

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 430 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *