Loading

Розслідування по кримінальній справі, щодо незаконного проникнення до квартири киянки Інесси Стефанської та її пограбування так званими колекторами – злочинцями ТОВ “Дніпрофінансгруп” продовжується.

Нагадаємо, що 21 грудня 2018 року до Інесси в квартиру в Солом’янському районі м.Києва вдерлись грабіжники. В результаті чого пропали коштовності та цінні речі господині. Ця справа не лишилась без уваги ЗМІ і мала продовження – була порушена кримінальна справа.

Громадська організація “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” разом з поліцією звільнили жінку. Злочинців було затримано на гарячому та доставлено до Солом’янського районного управління поліції м.Києва. Але , на жаль, як завжди, бандити згодом були звільнені і вони швидко втекли із Києва.

Про злочинну колекторську діяльність в Україні відомо кожному. Одним із перших вирішив реально втрутитися та допомогти кандидат в Президенти Ігор Смешко. Він звернувся листом до Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б., із вимогою правильної юридичної кваліфікації злочину та його об’єктивного розслідування, а також виваженої оцінки дій посадових осіб згідно з вимогами чинного законодавства.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Це звернення стало додатковим поштовхом у розслідуванні цієї справі. Крім раніше відкритих статей 191 ч.1, 358 ч.4, злочин додатково було кваліфіковано за статтею 186 (ч.3) Кримінального Кодексу України, а саме – Грабіж.

Докладніше про перебіг подій, щодо пограбування колекторами громадян, зокрема Інесси Стефанської, ми будемо повідомляти позичальників та інших пограбованих громадян на сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/266919856978260/ та сайті Взаємодопомога https://vdopomoga.com.ua

(Переглянуто 254 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *