Loading

Як ми повідомляли раніше, 23 лютого 2018 року ГО “Взаємодопомога” допомогла видбитись позичальнику від неправомірних та злочинних дій нової колекторської компанії “Довіра та гарантія”, детальніше у статті Виселення на Святошино. Нові колектори.

Нижче опис подій, які відбувались того дня, з посту у Фейсбуці Тетяни Попової:

КОЛЕКТОРИ не хочуть чекати роки, поки власники квартир виплатять валютний кредит. Їм квартира потрібна, повністю. І мешканці в цій ситуації – перешкода, яку намагаються усунути. Швидше. Пресингом, погрозами ….

Заходимо з оператором в квартиру, а в маленькому передпокої сидить двометровий мужик на табуреті. Поруч – сумка картата два на півтора. Каже: «Буду тут жити» Це один з колекторів, корчить з себе орендаря. Махає договором, нібито про те, що орендував цю квартиру. З ним – ще двоє. За кілька годин до нашого приїзду вони силоміць увірвалися в квартиру.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Далі – за сценарієм. Показують виписку з Реєстру. Це – їх основний козир. Нечистий на руку нотаріус за кілька сотень доларів змінює одне ім’я в Реєстрі прав на нерухоме майно на інше. З «папірцем» колектори приходять до мешканців, і пресингом намагаються зробити все, щоб ті покинули житло. Далі – продають метри.

Сім’я, про яку ми знімали сюжет, виявилася не по зубах колекторам. «Чечель, ти мені розповідаєш, як ви по беззаконню сюди зайшли?» – слова, адресовані одному з колекторів. Далі – їх викидали з квартири учасники ГО «Група Взаємодопомога». І в той момент, ті, хто прийшли віджимати квартиру, вже не здавалися такими страшними і небезпечними Мордоворотами.
Колекторам не сподобалося, коли силу застосували до них. Здивувалися.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

 

(Переглянуто 55 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *