Loading

20.11.2018 під Верховною Радою України о 9:00.

ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” підтримує Громадську організацію “Авто Євро Сила” у їхньому протесті до діючої влади та долучається зі своїми вимогами.

ВИМОГИ ДО ВЛАДИ

Прийнятий Верховною Радою законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування» та підписаний президентом Порошенко П.О. впершее, за всю історію незалежності країни, повертає дію закону в часі, порушуючи тим самим статтю 58 Конституціїї України, за якою закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.
Замаскувавши зазначений Закон під назвою, що стосується відновлення кредитування, влада внесла зміни до низки Законів – 10, які практично узаконюють конфіскацію майна за будь-які борги, що виникли в минулому відповідно до договорів. Тому необхідно:

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

1. до 04 лютого 2019 року, коли Закон набере чинності, вимагати у народних депутатів проголосувати за законопроект про «внесення зміни до прикінцевих та перехідних положень закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування, який буде розроблений та поданий до Верховної Ради найближчого часу.

2. Вимагати від Президента України використати право вето до прийнятого Верховною Радою Кодексу України з процедур банкрутства закон 8060), так як викладені в ньому законодавчі норми не відповідають конституційним приписам щодо верховенства права та визначення України правовою державою (статті 1 та 8 Конституції України), однією з основних умов реалізації яких є правова визначеність. Конституційний Суд України у своїх рішеннях неодноразово наголошував, що визначальними елементами верховенства права є принципи правової визначеності, ясності і недвозначності правової норми (абзац другий підпункту 5.4 пункту 5 мотивувальної частини Рішення Конституційного Суду України від 22.09.2005 №5, від 29.06.2010 №17-рп, від 11.10.2011 №10-рп.). Недотримання цих вимог, які порушують статті 19, 24, 36, 43, 47,85, 92, 117 дає підстави для їх правильного застосування, а також створює підґрунтя для порушення прав учасників правовідносин.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

3. Підготувати антирейдерський Закон, який унеможливить незаконну діяльність колекторських компаній та державних реєстраторів з перереєстрації майна.

(Переглянуто 48 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *