Loading

ВЗАЄМОДОПОМОГА ЗНОВУ ЗАХИСТИЛА ГРОМАДЯНКУ УКРАЇНИ ВІД ЗГРАЇ БАНДИТО-КОЛЕКТОРІВ

Чи можна зграї злочинців безкарно ламати замки на вхідних дверях помешкання , а власника житла, громадянина України, не пускати до власної квартири?

14 січня, у Києві, за адресою вул. Героїв Севастополя, кілька кремезних молодиків, дочекавшись поки мешканці пішли у своїх справах, намагаючись потрапити до їх квартири, пошкодили замки так, що відкрити двері ключем власники вже не змогли.

Але мало того. Коли власниця повернулась, зловмисники не втекли, а перешкоджали літній жінці потрапити додому! При цьому вони вели себе дуже нахабно, погрожували і вимагали гроші.

Коли на місце події прибули активісти ГО «Група Взаємодопомога», журналісти газети «Взаємодопомога» та поліція, зловмисників було затримано а власниця квартири написала заяву до правоохоронців.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Злочинці представилися поліції співробітниками ТОВ «КРЕДИТНІ ІНІЦІАТИВИ» і показали якісь папірці – копії ніби то витягів з державного реєстру нерухомого майна, де квартира ніби то вже переоформлена на них.

Власниця пояснила, що квартиру перереєстрували з порушенням законодавства і дії реєстраторів оскаржуються у судовому порядку.

При затриманні злочинці чинили опір правоохоронцям, погрожували їм, але все одно були доставлені до Солом’янського районного управління поліції.

На загальний подив, на цьому історія не закінчилась. Через деякий час, у той самий день, ті ж самі особи знову чекали літню жінку біля дверей її квартири, вимагали гроші і не пускали додому… .

І вдруге за день активісти та журналісти ГО «Взаємодопомога» приїхали, захистили людину і змусили поліцію знову затримати злочинців.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Наразі власниця квартири змінила замки та знаходиться в себе вдома.

Порушено кримінальну справу, дії бандито-колекторів кваліфіковано за Кримінальним Кодексом і внесено до державного реєстру досудових розслідувань за ст.162, ч.1 ККУ(порушення недоторканності житла).

ГО «Група Взаємодопомога» продовжує і надалі уважно слідкувати за перебігом розслідування.Бо переконані, що будь який злочин проти ГРОМАДЯНИНА України має закінчуватися судовим вироком.

Відео:

(Переглянуто 257 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *