Loading

22 червня 2020 року громадяни, які приїхали зі Львова, Івано-Франківська та інших міст, спільно з представниками ГО “Група Взаємодопомога”, наполегливо намагалися надати підтримку Олександру Гумірову, який оскаржує в Київському (шостому) апеляційному адміністративному суді рішення першої судової інстанції, яким було відмовлено ЗАБОРОНИТИ поліцейським штрафувати громадян за «порушення» карантину.

Не вдалося. Посилаючись на карантин Covid-19, на ВІДКРИТЕ судове засідання людей просто не пропустили.

Показово, що самому позивачеві теж було ЗАБОРОНЕНО бути присутнім на слуханнях! Причина трохи абсурдна для суду, а саме – цілком юридично обґрунтована відмова Олексанра приховати своє обличчя під маскою.

Цікаво, яким чином взагалі можливо достовірно встановлювати особи учасників процесу, якщо їхні обличчя замасковані? Але … судді, не замислюючись, в перебігу двох хвилин винесли рішення не на користь правозахисника, і, відповідно, інших громадян України, які не згодні з Кабінетом міністрів, вперто порушуючи Конституцію Держави.

Ми уважно стежимо за ходом судових процесів відомого юриста і правозахисника Олександра Гумірова. Тому, що рішення по ним стосуються кожного, хто хоче жити в нормальній правовій державі.

Попередньо, слухання за основними позовами, поданими Гуміровим та іншими позовниками з різних міст України про незаконність карантину, призначені на шосте липня 2020 р, в Окружному адміністративному суді м.Києва (ул.Болбочана, 8), справа №640/7681/20.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

(Переглянуто 940 разів, 1 переглядів сьогодні)
2 коментар до “Черговий судовий абсурд”
  1. Україну перетворили на феодально- кримінальну теотторію.Навіть ‘ вижзначення ” держава” вже не стосується уцєї території, тому що Конституція НЕ ОСНОВНИМ ЗАКОНОМ.Тому нема і країни, як такої.

  2. Україну перетворили на феодально- кримінальну теотторію.Навіть ‘ визначення ” держава” вже не стосується цiєї території, тому що Конституція НЕ є ОСНОВНИМ ЗАКОНОМ.Тому нема і країни, як такої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *