Loading

На підставі рішення НБУ Фонд гарантування вкладів ввів в Діамантбанк тимчасову адміністрацію.

Національний банк України прийняв рішення про віднесення Діамантбанку до категорії неплатоспроможних. Про це сказано в повідомленні прес-служби НБУ.

“Відповідно до вимог статті 76 Закону” Про банки і банківську діяльність “24 квітня 2017 роки правління Національного банку України прийняло рішення № 264-рш / БТ” Про віднесення Публічного акціонерного товариства Діамантбанк до категорії неплатоспроможних “, – сказано в повідомленні регулятора.

У НБУ пояснили, що на 1 квітня 2017 ПАТ Діамантбанк не забезпечив виконання заходів, передбачених планом реструктуризації, в результаті чого банк не досяг мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу.

На підставі рішення НБУ Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів в банк тимчасову адміністрацію строком на один місяць.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Нацбанк відзначає, що 96% (39 тисяч чоловік) всіх вкладників ПАТ Діамантбанк отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис грн.

Клієнти з великими обсягами вкладів отримають їх в межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів обсягом близько 1,1 млрд грн.

(Переглянуто 31 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *