Loading

У Запоріжжі під час візиту колекторів у власній квартирі по вул. Чумаченка помер чоловік. Це сталося, коли 4 людей намагалися виселити з житла його з дружиною за кредитні борги їхнього сина.

Під час розмови у господаря не витримало серце. Поряд з будинком знаходиться підстанція швидкої допомоги, але чоловіка врятувати не вдалося, повідомляє zp.suspilne.media.

“Я знав ситуацію цієї квартири. Після роботи йшов додому й помітив, що в під’їзд заходять незнайомі люди. Вони назвали себе власниками цієї квартири. Я відповідаю за будинок, всіх знаю, тож вирішив піднятися разом з ними. Двері були зачинені і вони почали викликати служби спеціальні. Аби їм відкрили. Документів не показали. Потім прийшов сусід. Відкрив перші двері – вони скористалися ситуацією і пішли до квартири” — розповів голова ОСББ по вул. Чумаченка, 40 Максим Перепльотчиков.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Це вже друга спроба висилити подружжя, доки їхній син – власник квартири, на заробітках за кордоном. Максимови більше року судяться за право власності. Бо у 2008-му один із банків, в якому брали валютний кредит – збанкротував, і його активи разом з боргами — перекупили.

Наступне судове засідання відбудеться 23 квітня. Поліція встановлює всі обставин події.

Джерело: gazeta.ua

(Переглянуто 86 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *