Loading

Як повідомляють сусіди, чоловік підпалив будинок і сів на сходах. Навколишні намагалися до нього підійти, але у відповідь розвалу постріли.

“Він почав стріляти в людей. Хто знає, скільки у нього патронів і що у нього в голові”, – говорить сусід Володимир Даниленко.

Очевидці викликали рятувальників, але чоловік теж не підпускав їх пострілами.

“Він просто вистрілив перед собою в землю, тобто показав, що обріз заряджений. Мабуть, уже мав свою думку, приставив рушницю до горла, коротше, наклав на себе руки”, – розповів заступник начальника 10-ї пожежної рятувальної частини Андрій Наумець.

Як повідомив інспектор сектора моніторингу Новоград-Волинського райвідділу поліції Інна Вовченко, чоловік загинув на місці події. За фактом інциденту порушено дві кримінальні виробництва за статтею 115 “вбивство” і статті 194 “підпал”.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За попередніми даними господар сам підпалив будинок, а стріляв з мисливської зброї.

“Зараз ми перевіряємо, що це за зброя, де він міг його взяти, чому воно було незареєстрованих”, – говорить Вовченко.

Сусіди впевнені, що чоловік пішов на відчайдушний крок через тиск з боку колекторів. За їхніми словами, будинок був під заставою у банку. Чоловікові довелося взяти безліч кредитів щоб оплатити дороге лікування в боротьбі з онкологією.

Допомогти чоловікові було нікому – мати і дружина загинули, а сини обірвали всі зв’язки. Люди припускають, що пенсії на покриття кредитів чоловікові не вистачало, і він міг залишитися на вулиці. У той день, коли господар зважився на підпал і самогубство, до будинку господаря підвозили невідомі на іномарці. В інформації перевіряється інформація про колекторах, які могли довести чоловіка до самогубства.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян
(Переглянуто 75 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *