Loading

25.09.2018р. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” захистила наших позичальників Марину та Сергія в м.Києві від Укрсоцбанку, який намагався їх незаконно виселити зі своєї квартири з малолітньою дитиною.

Історія почалась за день до приїзду “представників банку”. Бандити-колектори залили клеєм замок у дверях в коридорі, а на слідуючий день приїхали, щоб викинути людей на вулицю.

Відео:

Багатьом позичальникам відомо, що після викупу Альфа банком Укрсоцбанка, російський банк почав агресивно себе поводити з громадянами України, які в свій час брали кредити на житло. Банк наймає колекторську компанію Укрборг, яка “вибиває” борги з українців у незаконний спосіб, порушуючи ряд статей Кримінального Кодексу України та Конституції України.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

По даному факту була викликана поліція та написані заяви. Колектори поліцію з нами не захотіли дочекатись.

(Переглянуто 325 разів, 1 переглядів сьогодні)
2 коментар до “Колектори Укрборг знову розпочали свої рейдерські атаки”
  1. В мене теж терки з цим “банком”. Взяв кредіт років вже як 5 назад на стіралку. Сплативи все до копійки а вони через рік присилають цидулу “тим нам должен”. Правда я їх вже не раз матюкав. Поки що сходило. Знають же суки що неправі тому поки що шлють тільки листи з погрозами. Жаль що не можу увійти до вашої організації так як живу далеко від Києва.
    але свої “пять копійок” внести можу. є набагато цікавіша тема. може вона і вас сподобається. Наберіть в ю – тубі https://youtu.be/KRH00udkk5o
    ось навколо чого по – справжньому варто було б об”эднатись. тоді ніяка собака навіть не посміла гавкнути без дозволу ЖИВОЇ ЛЮДИНИ!

  2. Укрборг так себя ведет потому что имеет поддержку от действующей власти. Сааааамой высокой! “Яка йде своїм шляхом” Та самая, которая перед разгулом рейдерства говорит о борьбе с ним, а перед выборами зловеще обещает честность и неподкупность выборов.
    Умилило поведение полиции – ну, прямо, дети, уж лучше вернуть старые кадры, они в составе коллекторов куда как проворнее, прямо рекламу себе делают.
    Умиляют игры Укрборг и Альфа-Банка с тем маразмом и маскарадом, который создала действующая власть-обслуга олигархов вокруг общечеловеческих ценностей. Над многострадальными людьми просто издеваются, однако Альфа-Банк вывешивает над входом в отделения флаг Украины и спонсирует экономические новости на самом правдивом “5 канале”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *