Колектори Укрборг знову розпочали свої рейдерські атаки

25.09.2018р. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” захистила наших позичальників Марину та Сергія в м.Києві від Укрсоцбанку, який намагався їх незаконно виселити зі своєї квартири з малолітньою дитиною.

Історія почалась за день до приїзду “представників банку”. Бандити-колектори залили клеєм замок у дверях в коридорі, а на слідуючий день приїхали, щоб викинути людей на вулицю.

Відео:

Багатьом позичальникам відомо, що після викупу Альфа банком Укрсоцбанка, російський банк почав агресивно себе поводити з громадянами України, які в свій час брали кредити на житло. Банк наймає колекторську компанію Укрборг, яка “вибиває” борги з українців у незаконний спосіб, порушуючи ряд статей Кримінального Кодексу України та Конституції України.

По даному факту була викликана поліція та написані заяви. Колектори поліцію з нами не захотіли дочекатись.

(Переглянуто 111 разів, 1 переглядів сьогодні)

2 коментарі до “Колектори Укрборг знову розпочали свої рейдерські атаки

 • 26.09.2018 о 15:46
  Permalink

  В мене теж терки з цим “банком”. Взяв кредіт років вже як 5 назад на стіралку. Сплативи все до копійки а вони через рік присилають цидулу “тим нам должен”. Правда я їх вже не раз матюкав. Поки що сходило. Знають же суки що неправі тому поки що шлють тільки листи з погрозами. Жаль що не можу увійти до вашої організації так як живу далеко від Києва.
  але свої “пять копійок” внести можу. є набагато цікавіша тема. може вона і вас сподобається. Наберіть в ю – тубі https://youtu.be/KRH00udkk5o
  ось навколо чого по – справжньому варто було б об”эднатись. тоді ніяка собака навіть не посміла гавкнути без дозволу ЖИВОЇ ЛЮДИНИ!

  Відповідь
 • 29.09.2018 о 10:59
  Permalink

  Укрборг так себя ведет потому что имеет поддержку от действующей власти. Сааааамой высокой! “Яка йде своїм шляхом” Та самая, которая перед разгулом рейдерства говорит о борьбе с ним, а перед выборами зловеще обещает честность и неподкупность выборов.
  Умилило поведение полиции – ну, прямо, дети, уж лучше вернуть старые кадры, они в составе коллекторов куда как проворнее, прямо рекламу себе делают.
  Умиляют игры Укрборг и Альфа-Банка с тем маразмом и маскарадом, который создала действующая власть-обслуга олигархов вокруг общечеловеческих ценностей. Над многострадальными людьми просто издеваются, однако Альфа-Банк вывешивает над входом в отделения флаг Украины и спонсирует экономические новости на самом правдивом “5 канале”.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *