Loading

Запорізькі колектори в черговий раз продемонстрували свою «креативність», вибиваючи гроші з боржника. На цей раз вони шантажують Запорожанку тим, що розмістять її підроблені порнофото в Мережі. 

Про цю історію розповіла на своїй сторінці запоріжанка Оксана Курносенко. Жертвами колекторів стала її сестра, яка таким ось чином «розплачується» за борги своєї свекрухи, пише Актуально.

У відеозверненні Оксана розповіла, що колектори проявили «креативність»: шантажують тим, що розмістять фейкові порнофото в оголошеннях «дівчаток за викликом» з контактами «жертви».

Також «вишибали» перейшли до погроз і на адресу самої Оксани та її дитини.

Жінка просить допомоги і консультації з цього приводу.

НА ЗАМІТКУ

Що можуть колектори

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Навіть якщо людина має боргові зобов’язання, колектори зобов’язані діяти в правовому полі.

«Вони мають право тільки писати кредитору листи і звертатися з позовом до суду. Будь-який тиск чи погрози розцінюється Кримінальним кодексом як примус до виконання цивільно-правових зобов’язань, – зазначає адвокат Іван Ліберман.

Якщо на вулиці підійде людина і заявить, що ви – боржник, а він уповноважений вжити заходів, адвокат радить вимагати три документи: паспорт, службове посвідчення з фотографією та головне – письмове доручення від фірми на право проводити з вами якісь дії. Розмовляти, опитувати, відвідувати квартиру. У разі відмови надати такий папір викликайте поліцію.

Джерело: https://ria-m.tv

(Переглянуто 428 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *