Loading

ПАТ «Київенерго» разом з виконавчою службою почало проводити рейди по квартирах киян, у яких є борги за тепло.

Про це повідомляє прес-служба енергокомпанії.

Відзначається, що вже навідалися до боржників на Печерську – вулицями М. Омеляновича-Павленка, І. Кудрі та Правобережної.

«Клієнтам нагадали про необхідність погашення боргів і попередили, що в разі несплати боргу найближчим часом буде проведено примусове списання коштів з їх рахунків, а також здійснено опис і продаж майна», – йдеться в повідомленні.

Також «Київенерго» з виконавчою службою прийшли до ТОВ «Українсько-німецька клініка», яке заборгувало майже 200 тисяч гривень і ігнорувало попередження компанії про звернення до суду.

«Тепер ТОВ має справу з виконавчою службою, яка має всі повноваження для списання коштів з рахунків, опису, арешту та реалізації на публічних торгах майна товариства», – повідомили в «Київенерго».

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У компанії додали, що на підставі постанови суду про примусове проникнення в приміщення опис і продаж майна можуть бути здійснені і без участі боржника. За даними «Київенерго», борг споживачів і держбюджету за тепло і гарячу воду на 1 липня склав майже 3,8 мільярда гривень. З них майже 2,7 мільярда гривень заборгували населення і ЖЕО.

Як повідомлялося раніше, з 1 серпня останні комунальні енергооб’єкти, що знаходяться в управлінні «Київенерго», перейдуть місту, оскільки в травні 2018 року закінчився термін дії відповідної угоди з «Київенерго». З серпня функція теплопостачання міста буде передана КП «Київтеплоенерго».

Зараз НАК «Нафтогаз України» відмовляється підписувати контракт з КП «Київтеплоенерго» через невирішеною ситуації з боргами за газ, тому кияни довгий час сидять без гарячої води. Під загрозою опинилося і теплопостачання столиці в цілому.

(Переглянуто 29 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *