Учасники акції під Верховною Радою вирішили розділити наметовий табір надвоє: на військову і цивільну частину. Цивільним запропоновано розміститися в Маріїнському парку, а так звана військова частина – залишати проїжджу частину не готова.
Відзначається, що цивільним запропоновано розміститися в Маріїнському парку, як того вимагає Національна поліція. Що стосується “військової” частини наметового містечка, то вони залишати проїжджу частину не готові.
“Військові роблять військовий табір: закритий, з дисципліною і охороною, розташований в тому місці, де немає хорошого кута для снайперського прицілу. Ось ця територія для цього найкраща”, – заявив народний депутат Єгор Соболєв, кажучи про локації на вулиці Грушевського.
На проїжджій частині вулиці Грушевського залишається більше двадцяти наметів, дану ділянку дороги перекрито. Охороняють територію з боку вулиць Липська та Шовковична співробітники Нацгвардії і поліції.
У прес-службі Київської міськдержадміністрації повідомили, що 21 жовтня частково відновлено рух автобусів маршрутів №24 та 62, яке було обмежено через протестних акцій.
Нагадаємо, 20 жовтня протестний градус під будівлею українського парламенту знизився. Але активісти, що розбили наметове містечко, заявляли, що не збираються згортати протест і будуть стояти до листопада, коли депутати Верховної Ради зберуться знову.
У той же день начальник ГУ Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко умовляв протестуючих “переселитися” в Маріїнський парк, щоб розблокувати проїзд по вул. Грушевського.
Протестні акції біля парламенту почалися 17 жовтня. Протестуючі оголосили три основні вимоги: вибори в Раду з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.
Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 17.10.17 ч.1:
Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 17.10.17 ч.2:
Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 18.10.17: