Loading

Вчора в Києві не відбулось судове засідання ВАСУ за Позовом Гумірова – Дорошенка до КабМіну (по Постанові 662), через хворобу судді. Підтримати позивачів приїхали люди зі всіх міст України.

Після суду Координатори міст та Лідери ГО зібрались обговорити ситуацію, що склалась навколо Законів, які мають бути (або не мають бути) прийнятими ВРУ. На Зустрічі були присутні: Лідери ГО КМ Тетяна Руденко, ГО ФМ Юлія Сало, ГО “Справа принципу” Олександр Гуміров, “Взаємодопомога” Віталій Белько; юристи Світлана Мороз, Любов Молчанова та Іван Сторожук; а також представники Києва, Львова, Житомира, Рівного, Дніпра, Одеси, Кропивницького, Харкова, Білої Церкви та Кременчука. 

Розмова була конструктивною. Було прийнято ряд домовленостей, щодо подальших сумісних дій. Також лідери домовились, що такі Зустрічі будуть регулярними, і наступна відбудеться в листопаді у Львові.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

(Переглянуто 87 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Лідери Громадських організацій позичальників зустрілись у Києві”
  1. Проблема для всіх нас одна і та !!! Окремо йдуть ОБКРАДЕНІ,ОБДУРЕНІ,ЗАГІПНОТИЗОВАНІ банкстерами-лихварями,скотиняками громадяни по вирішенні тільки власних ШКУРНИХ питань(вкладники,кредитори,валютні і гривневі позичальники і т.д.), не звертаючи уваги на першопричину… підлу протиправну та антихристиянську діяльність лихварів,скнар-банкстерів,які порозставляли “фінансові капкани” українському народові, як ліпучку для мух !!! ТАК ВИ СВОЇ ПРОБЛЕМИ НЕ ВИРІШИТЕ !!! тільки спільна колективна боротьба-“війна” з лихварями-антихристами-банкстерами може ПОКРАЩИТИ НАШЕ ЖИТТЯ та ВИРІШИТИ НАШІ ПРОБЛЕМИ. тримаймось купи,будемо моцні, як опценьки !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *