Loading

Учасники акції під Верховною Радою вирішили розділити наметовий табір надвоє: на військову і цивільну частину. Цивільним запропоновано розміститися в Маріїнському парку, а так звана військова частина – залишати проїжджу частину не готова.

Відзначається, що цивільним запропоновано розміститися в Маріїнському парку, як того вимагає Національна поліція. Що стосується “військової” частини наметового містечка, то вони залишати проїжджу частину не готові.

“Військові роблять військовий табір: закритий, з дисципліною і охороною, розташований в тому місці, де немає хорошого кута для снайперського прицілу. Ось ця територія для цього найкраща”, – заявив народний депутат Єгор Соболєв, кажучи про локації на вулиці Грушевського.

На проїжджій частині вулиці Грушевського залишається більше двадцяти наметів, дану ділянку дороги перекрито. Охороняють територію з боку вулиць Липська та Шовковична співробітники Нацгвардії і поліції.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У прес-службі Київської міськдержадміністрації повідомили, що 21 жовтня частково відновлено рух автобусів маршрутів №24 та 62, яке було обмежено через протестних акцій.

Нагадаємо, 20 жовтня протестний градус під будівлею українського парламенту знизився. Але активісти, що розбили наметове містечко, заявляли, що не збираються згортати протест і будуть стояти до листопада, коли депутати Верховної Ради зберуться знову.

У той же день начальник ГУ Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко умовляв протестуючих “переселитися” в Маріїнський парк, щоб розблокувати проїзд по вул. Грушевського.

Протестні акції біля парламенту почалися 17 жовтня. Протестуючі оголосили три основні вимоги: вибори в Раду з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 17.10.17 ч.1:

 

Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 17.10.17 ч.2:

 

Сутички під Верховною Радою між поліцією та мітингувальниками 18.10.17:

(Переглянуто 32 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *