Loading

Фонд гарантування вкладів погодив внесення тимчасових змін в раніше затверджені умови реструктуризації кредитної заборгованості за всіма споживчими бланковими кредитами – овердрафтом, наданим ПАТ «Банк Михайлівський».

 

“Таке рішення стало черговим кроком в послідовній роботі Фонду зі створення найбільш сприятливих умов для позичальників Банку Михайлівський”, – йдеться в повідомленні.

У Фонді завили, що на період з 3 листопада по 31 грудня 2017 року водиться єдина процентна ставка як за терміновою, так і по простроченої заборгованості в розмірі 0,1% на місяць (1,2% річних); на період з 1 січня по 31 березня 2018 року – 0,1% на місяць (1,2% річних) за терміновою заборгованості і в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за простроченою.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

З 1 квітня 2018 року буде відновлено умови реструктуризації, які діяли до внесення змін, а саме 3% в місяць (36% річних) за терміновою і 5% в місяць (60% річних) по простроченої заборгованості.

У Фонді гарантування відзначають, що з моменту введення умов реструктуризації і на 1 жовтня за більш ніж 43,6 тис. Кредитних договорів була здійснена оплата, яка є підтвердженням акцепту позичальниками умов реструктуризації, а понад 5,6 тис. Позичальників протягом квітня -вересні поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Нацбанк відніс Банк Михайлівський до категорії неплатоспроможних, а 12 липня за пропозицією Фонду гарантування вкладів прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та його ліквідації. Станом на 23 травня 2016 року 100% акцій банку належали ТОВ “Екосіпан”, 92,5% якого належали Віктору Поліщуку, 3,9% – Ігорю Дорошенко і 3% – Віктору Єрасова.

(Переглянуто 27 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *