Loading

15.07.2019р. в м.Хмельницький, за ініціативою кандидата в депутати від партії «Слуга Народу» Миколи Стефанчука та адвоката Артема Багінського, відбувся «Перший Всеукраїнський антиколекторський форум», у підготовці та роботі якого прийняли активну участь представники ГО «ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА».На заході обмінялися досвідом щодо протидії захопленню житла організованими бандформуваннями,так званими «колекторами», та обмінялись думками про дивну бездіяльність правоохоронних органів при реагуванні на подібні злочини.

ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З КЕРІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ З МЕТОЮ ПОЯСНИТИ ЇМ ПОРЯДОК ДІЙ ПРАВООХОРОНЦІВ У РАЗІ РОЗБІЙНИХ НАПАДІВ НА ЖИТЛО, ЙОГО ЗАХОПЛЕННЯ, ГРАБЕЖІВ ТА ВИКИДАННЯ ЛЮДЕЙ НА ВУЛИЦЮ.

БУЛО ПІДТРИМАНО ІНІЦІАТИВУ, ЩОДО ВНЕСЕННЯ В ПАРЛАМЕНТ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ВСТУПУ В ДІЮ ПРОЕКТУ КОДЕКСУ УКРАЇНИ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ НЕОБХІДНІСТЮ ЙОГО ЕКСПЕРТИЗИ НА ВІДПОВІДНІСТЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Створено робочу групу з кандидатів в народні депутати, представників громадських організацій і юристів для аналізу та оброблення пропозицій в законопроект, який має остаточно покласти край злочинам проти майна громадян – відвертому бандитизму під назвою «колекторська діяльність».

Відео:

(Переглянуто 122 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *