Loading

Дружина померлого киянина Валерія В’юшина розповіла, що “швидкі” відмовлялися госпіталізувати її чоловіка.

30-річного жителя Києва з підозрою на коронавірус, який помер 6 квітня, тривалий час не хотіли госпіталізувати. Про це в Instagram розповіла його дружина Валерія В’юшина.

“Три “швидкі” – і жодна не діагностувала, приватна зокрема, і навіть не намагалася. П’ять днів температура 40 ºС. Кашель просто дикий, без упину. І остання “швидка” посилено намагалася нам відмовити в госпіталізації, мовляв, посидьте ще три дні і пийте противірусне”, – написала вона.

Жінка додала, що її чоловіка все-таки забрали до лікарні, де діагностували двосторонню пневмонію.

6 квітня В’юшина повідомила, що її чоловік помер.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Я не розумію, це можна якось пережити? Я не хочу нічого й нікого. Завтра похорон. Будь ласка, не телефонуйте мені”, – написала вона.

В Україні, за інформацією МОЗ станом на 9.30 7 квітня, підтверджено 1462 випадки COVID-19, 45 пацієнтів померли, 28 вилікували.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, загальна кількість інфікованих у світі перевищила 1,36 млн, із них понад 291 тис. одужало, 75 973 померли. Іспанія наразі на другому місці у світі за кількістю хворих і померлих від COVID-19.

Джерело: https://gordonua.com

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

(Переглянуто 187 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *