Loading

«Єдиним засобом боротьби з чумою є чесність».
Альбер Камю, «Чума» (1947)

14.03.2020

За останніми даними Італійського національного інституту охорони здоров’я ISS, середній вік померлих з позитивним тестуванням в Італії в даний час складає близько 81 року. 10% померлих старше 90 років. 90% померлих старше 70 років.

80% померлих страждали від двох або більше хронічних захворювань. 50% померлих страждали від трьох або більше хронічних захворювань. Хронічні захворювання включають, зокрема, серцево-судинні проблеми, діабет, респіраторні захворювання і рак.

Менше 1% померлих були здоровими людьми, тобто людьми без хронічних захворювань. Тільки близько 30% померлих становлять жінки.

Більш того, Італійський інститут здоров’я проводить відмінність між тими, хто помер від коронавируса, і тими, хто помер з коронавірусів. У багатьох випадках ще не ясно, померли чи люди від вірусу або від їх раніше існуючих хронічних захворювань, або від комбінації того й іншого.

Двоє італійців, які померли у віці до 40 років (обидва 39 років), були хворими на рак і діабет з додатковими ускладненнями. У цих випадках точна причина смерті ще не була ясна.

Північна Італія має одну з найстаріших популяцій і гіршу якість повітря в Європі, що вже призводило до зростання числа респіраторних захворювань і смертності в минулому і, ймовірно, є додатковим чинником ризику в нинішньої епідемії.

Приблизно дванадцять «позитивних» померлих в Швейцарії також були пацієнтами високого ризику з хронічними захворюваннями, середнім віком 80 років і максимальним віком 90 років, чия точна причина смерті, тобто від вірусу або від їх раніше існуючих хвороб, поки не відомо.

Згідно з китайським дослідженню, використовувані в усьому світі набори для тестування на віруси можуть давати хибнопозитивний результат. У цих випадках люди, можливо, заразилися не новим коронавірусів, але одним з безлічі існуючих коронавірусів людини, які є частиною щорічних (і в даний час триваючих) епідемій ГРВІ.

Щорічно від грипу помирає в середньому до 8 000 в Італії і до 60 000 в США; нормальна загальна смертність в Італії становить до 2000 смертей в день; середнє число випадків пневмонії в рік перевищує 120 000 чоловік.

Зимовий зміг (NO2) в Північній Італії в лютому 2020р (ЄКА)

17.03.2020

Профіль смертності залишається загадковим з вірусологічної точки зору, тому що, на відміну від вірусів грипу, діти захищені, а чоловіки уражаються приблизно в два рази частіше, ніж жінки. З іншого боку, цей профіль відповідає природної смертності, яка близька до нуля для дітей і майже в два рази вище для чоловіків у віці 75 років, ніж для жінок того ж віку.

Молодший померлий з позитивним результатом тесту майже завжди мав важкі супутні захворювання. Наприклад, 21-річний іспанський футбольний тренер помер з позитивним результатом, що набула розголосу. Проте, лікарі діагностували лейкоз, типові ускладнення якого включають важку пневмонію.

Італійський професор імунології Серджіо Романьані з Університету Флоренції приходить до висновку в дослідженні, проведеному на 3000 осіб, що від 50 до 75% тестованих людей різного віку залишаються повністю безсимптомними – значно більше, ніж передбачалося раніше.

Заповнюваність відділень інтенсивної терапії Північної Італії в зимові місяці зазвичай становить від 85 до 90%. Деякі або багато з пацієнтів вже можуть бути позитивними на тестування. Однак кількість додаткових несподіваних випадків пневмонії поки не відомо.

Лікар лікарні в іспанському місті Малага пише в Твіттері, що люди в даний час частіше вмирають від паніки і системного колапсу, ніж від вірусу. Лікарню заповнюють люди з застудою, грипом і, можливо, Covid-19, лікарі втратили контроль.

18.03.2020

Нове епідеміологічне дослідження приходить до висновку, що смертність від Covid-19 навіть в китайському місті Ухань була всього від 0,04% до 0,12% і, таким чином, нижче, ніж у сезонного грипу, рівень смертності якого становить близько 0,1 %. В якості причини завищеною смертності від Covid-19, дослідники підозрюють, що спочатку в Ухані було зареєстровано лише невелика кількість випадків, так як захворювання було, ймовірно, безсимптомним або легким у багатьох людей.

Китайські дослідники стверджують, що екстремальний зимовий зміг в місті Ухань, можливо, зіграв визначальну роль у виникненні пневмонії. Влітку 2019 року в Ухані вже проходили публічні акції протесту через низьку якість повітря.

Нові супутникові знімки показують, як в Північній Італії найвищий рівень забруднення повітря в Європі, і як це забруднення повітря було значно зменшено в результаті карантину.

Виробник тестового набору Covid-19 заявляє, що його слід використовувати тільки для дослідницьких цілей, а не для діагностичних цілей, так як він ще не був клінічно підтверджено.

Інформаційний лист набору для тестування вірусу Covid19

19.03.2020

Італійський національний інститут охорони здоров’я ISS опублікував новий звіт про смертельні випадки з позитивним результатом тесту:

 • Середній вік становить 80,5 року (79,5 року для чоловіків, 83,7 року для жінок).
 • 10% померлих були старше 90 років; 90% померлих були старше 70 років.
 • Максимум 0,8% померлих не мали раніше існуючих хронічних захворювань.
 • Приблизно у 75% померлих було два або більше раніше існуючих захворювання, у 50% було три і більше раніше існуючих захворювання, зокрема хвороби серця, діабет і рак.
 • П’ятеро померлих були в віці від 31 до 39 років, у всіх з них були серйозні супутні захворювання (наприклад, рак або хвороба серця).
 • Національний інститут охорони здоров’я ще не визначив, від чого в кінцевому підсумку померли обстежені пацієнти, і в загальних рисах назвав їх Covid19-позитивними смертями.

У повідомленні італійської газети Corriere della Sera відзначається, що відділення інтенсивної терапії Італії вже впали під хвилею грипу в 2017/2018 рр. Їм довелося відкласти операції, відкликати медсестер з відпустки і закінчилися донорства крові.

Німецький вірусолог Хендрік Стрик стверджує, що Covid-19 навряд чи збільшить загальну смертність в Німеччині, яка зазвичай становить близько 2500 чоловік в день. Стрик згадує випадок 78-річного чоловіка з супутніми захворюваннями, який помер від серцевої недостатності, згодом дав позитивний результат на Covid19 і, таким чином, був включений в статистику смертей Covid19.

За словами професора Стенфорда Джона Йоаннідіса, новий коронавірус може бути не більше небезпечним, ніж деякі поширені коронавіруси, навіть у літніх людей. Йоаннідіс стверджує, що немає надійних медичних даних, які обгрунтовують прийняті в даний час заходи.

20.03.2020

Згідно з останнім європейським моніторингового звіту, загальна смертність у всіх країнах (включаючи Італію) і у всіх вікових групах до сих пір залишається в межах або навіть нижче нормального діапазону.

Згідно з останніми німецьким статистичними даними, середній вік смертей з позитивною реакцією становить близько 83 років, більшість з них з уже існуючими захворюваннями, які можуть бути можливою причиною смерті.

Канадське дослідження 2006 року, згадане професором Стенфорда Джоном Йоаннідісом, показало, що коронавіруси ГРВІ можуть також викликати смертність до 6% в групах ризику, таких як постояльці лікувальних установ, і що набори для тестування на віруси спочатку помилково вказували на інфекцію коронавірусами SARS.

21.03.2020

Іспанія повідомляє тільки про три смертельні випадки у віці до 65 років з позитивним тестом (із загального числа близько 1000). Їх попереднє стан здоров’я і фактична причина смерті ще не відомі.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Згідно з італійськими новинним повідомленнями, 90% померлих з позитивним результатом в регіоні Ломбардія померли поза відділень інтенсивної терапії, в основному на дому або у відділеннях загального догляду. Їх причина смерті і можлива роль карантинних заходів в їх смерті залишаються неясними. Тільки 260 з 2168 чоловік з позитивним тестом померли у відділеннях інтенсивної терапії.

The Japan Times запитує: «Японія очікувала вибуху коронавируса. Де він?” Незважаючи на те, що Японія однією з перших отримала позитивні результати тестів і не встановила ніяких обмежень, вона є однією з найменш постраждалих країн. Цитата: «Навіть якщо Японія, можливо, не вважає всіх інфікованих, лікарні не заповнюються, а випадків пневмонії не спостерігається».

Італійські дослідники стверджують, що екстремальний зміг в Північній Італії, найгірший в Європі, може бути причиною у нинішнього спалаху пневмонії, як і в Ухані.

У своєму новому інтерв’ю професор сучара Бхакді, всесвітньо відомий експерт з медичної мікробіології, каже, що звинувачувати тільки один новий коронавірус в смертельні випадки – це «неправильно» і «небезпечно вводити в оману», так як існують інші більш важливі фактори, зокрема, існуючі супутні захворювання і погана якість повітря в містах Китаю і Північної Італії. Професор Бхакді описує обговорювані або нав’язані в даний час заходи як «гротескні», «непотрібні», «самогубні» і «колективне самогубство», які скоротять тривалість життя літніх людей і не повинні прийматися суспільством.

Італія Позитивна смертність від попередніх хвороб (ISS / Bloomberg)

22.03.2020

Щодо ситуації в Італії: більшість великих ЗМІ помилково повідомляють, що в Італії від коронавируса вмирає до 800 чоловік в день. Насправді президент Служби цивільного захисту Італії підкреслює, що це смертельні випадки «з коронавірусів, а не від коронавируса» (хвилина 3:30 прес-конференції). Іншими словами, ці люди померли, маючи позитивний результат тесту.

Як показали професора Іоаннідіс і Бхакді, в таких країнах, як Південна Корея і Японія, в яких не було введено ніяких обмежувальних заходів, спостерігалася практично нульова надлишкова смертність в зв’язку з Covid-19, в той час як на круїзному кораблі «Алмазна принцеса» спостерігався екстрапольований показник смертності на рівні або нижче рівня сезонного грипу.

Поточні показники смертності в Італії за результатами тесту все ще становлять менше 50% від нормальної щоденної загальної смертності в Італії, що становить близько 1800 смертей в день. Таким чином, можливо, навіть ймовірно, що велика частина нормальної добової смертності тепер просто вважається смертністю від Covid-19 (оскільки вони дають позитивний результат). Про це наголосив президент Служби цивільного захисту Італії.

У Швейцарії в даний час спостерігається 56 тест-позитивних смертей, всі з яких були «пацієнтами високого ризику» через їх похилий вік і / або раніше існуючих захворювань. Їх дійсна причина смерті, тобто від вірусу або просто з ним, не повідомлялася.

Швейцарський уряд заявив, що ситуація на півдні Швейцарії (поруч з Італією) «драматична», проте місцеві лікарі заперечують це і кажуть, що все нормально.

За словами італійського професора Вальтера Ріккарді, «тільки 12% свідоцтв про смерть відбили прямою причиною коронавірус», тоді як в публічних звітах «все люди, які вмирають в лікарнях з коронавірусів, вважаються вмираючими від коронавируса». Це означає, що цифри смертності в Італії, що повідомляються ЗМІ, повинні бути зменшені як мінімум в 8 разів, щоб отримати фактичну смертність від вірусу. Таким чином, в результаті виходить не більше декількох десятків смертей в день в порівнянні із загальною щоденної смертністю в 1800 смертей і до 20 000 смертей від грипу в рік.

Анджело Борреллі, глава італійської служби цивільного захисту

23.03.2020

Італійське дослідження, проведене в серпні 2019 року, показало, що смертність від грипу в Італії в останні роки становила від 7 000 до 25 000 чоловік. Це значення вище, ніж в більшості інших європейських країн через велику літнього населення в Італії, і набагато вище, ніж що-небудь приписане Covid-19 до сих пір.

У новому інформаційному бюлетені Всесвітня організація охорони здоров’я ВООЗ повідомляє, що Covid-19 насправді поширюється повільніше, а не швидше, ніж грип, приблизно на 50%. Більш того, досімптомная передача, мабуть, набагато нижче у Covid-19, ніж у грипу.

Данська дослідник Пітер Гётше, засновник знаменитого Cochrane Medical Collaboration, пише, що Covid-19 – це «епідемія масової паніки», і «логіка стала однією з перших жертв».

Колишній міністр охорони здоров’я Ізраїлю професор Йорам Ласс каже, що новий коронавірус «менш небезпечний, ніж грип», а заходи по локалізації «вб’ють більше людей, ніж вірус». Він додає, що «цифри не відповідають паніці» і «психологія переважає над наукою». Він також зазначає, що «Італія відома своєю величезною захворюваністю респіраторними проблемами, більш ніж в три рази більше, ніж будь-яка інша європейська країна».

П’єтро Вернацца, швейцарський фахівець з інфекційних захворювань, стверджує, що багато хто з введених заходів не засновані на науці і повинні бути скасовані. За словами Вернацца, масове тестування не має сенсу, тому що 90% населення не побачать ніяких симптомів, а карантини і закриття шкіл навіть «контрпродуктивно». Він рекомендує захищати тільки групи ризику, не порушуючи при цьому економіку і суспільство в цілому.

Президент Всесвітньої федерації лікарів Франк Ульріх Монтгомері стверджує, що заходи по блокуванню, як в Італії, є «нерозумними», «контрпродуктивними» і повинні бути скасовані.

Швейцарія: Незважаючи на паніку в засобах масової інформації, надлишкова смертність як і раніше близька до нуля. Останні жертви з позитивним тестом – 96 і 97 років з супутніми захворюваннями.

24.03.2020

Великобританія виключила Covid-19 з офіційного списку інфекційних захворювань з високим ступенем ускладнень (HCID), заявивши, що показники смертності є «в цілому низькими».

Директор Німецького національного інституту охорони здоров’я (RKI) підтвердив, що вони вважають все смерті з позитивним результатом тесту, незалежно від фактичної причини смерті, як «смерті від коронавируса». Середній вік померлого – 82 роки, більшість з серйозними супутніми захворюваннями. Як і в більшості інших країн, надлишкова смертність від Covid-19, ймовірно, буде близька до нуля в Німеччині.

Ліжка в швейцарських відділеннях інтенсивної терапії, зарезервовані для пацієнтів Covid19, як і раніше «в основному порожні».

Німецький професор Карин Меллінг, колишня зав. кафедрою медичної вірусології в Університеті Цюріха, заявила в інтерв’ю, що Covid-19 – це «не смертельний вірус» і що «паніка повинна припинитися».

25.03.2020

Використовуючи дані з круїзного лайнера Diamond Princess, професор Стенфордського університету Джон Йоаннідіс показав, що смертність Covid-19 з поправкою на вік становить від 0,025% до 0,625%, тобто в діапазоні сильної застуди чи грипу. Це приблизно збігається з висновками вищевказаного дослідження про реальну смертності в Ухані на рівні 0,04% до 0,12%.

Японське дослідження показало, що з усіх пасажирів того ж судна з позитивним результатом тесту навіть серед 80-89-річних 48% залишалися повністю безсимптомними, в той час як серед 70-79 років це були вражаючі 60%, у яких взагалі не було симптомів. Це знову піднімає питання, чи не є колишні захворювання більш важливим фактором, ніж сам вірус.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Як і раніше звучать голоси розсудливих фахівців, що тонуть в потоці пропаганди та дезінформації глобальних ЗМІ:

 • Німецький імунолог і токсиколог, професор Стефан Хокерц пояснює, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж грип, просто просто йому приділяється більше уваги. Найнебезпечніше вірусу є страх і паніка, створювана ЗМІ, і «авторитарна реакція» багатьох урядів. Професор Хокерц також зазначає, що більшість так званих «померлих від коронавируса» насправді просто мали позитивний результат тесту, а померли від інших причин. Він вважає, що в десять разів більше людей, ніж повідомлялося, вже мали Covid19, але нічого не помітили або дуже мало.
 • Аргентинський вірусолог і біохімік Пабло Гольдшмідт стверджує, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж застуда або грип. Можливо, він циркулював уже в більш ранні роки, але не був виявлений, тому що його ніхто не шукав. Доктор Гольдшмідт говорить про «глобальне терорі», створеному ЗМІ і політиками. За його словами, щороку 3000000 новонароджених в усьому світі і 50000 дорослих у США вмирають від пневмонії.
 • Професор Мартін Екснер, глава Інституту гігієни в Університеті Бонна, пояснює, що медичний персонал перевантажений через закриті кордони і карантину, а не через приріст кількості хворих, якого немає.
 • Професор Джуліан Ніда-Рюмелін, колишній міністр культури Німеччини і професор етики, зазначає, що Covid-19 не представляє небезпеки для здорового населення в цілому і тому крайні заходи, такі як комендантська година, не виправдані.

26.03.2020

США. Останні дані США від 25 березня свідчать про зниження числа грипоподібних захворювань (ГРВІ, грип, застуда, COVID-19 і т.д.) по всій країні, частота яких зараз значно нижче середнього показника за попередні роки. Причиною не можуть бути обмежувальні заходи уряду, так як вони діють менше тижня, особливо з огляду на інкубаційний період.

Тенденція грипу в США (25 березня 2020 р.)
Тенденція грипу в США (25 березня 2020 р.)

Німеччина. В останньому відслідковувати по грипу, опублікованому в німецькому Інституті Роберта Коха від 24 березня відзначається «загальнонаціональне зменшення активності перших респіраторних захворювань»: кількість грипоподобних захворювань і кількість небезпечних і їх госпіталізація внизу нижча за попередні роки і в даний час вони продовжують продовжувати працювати RKI продовжує: «Збільшення кількості відвідувачів у сьогоднішньому часі не знижує кількість вірусних грибів, циркулюючих в популяції, а не SARS-CoV-2».

Німеччина: Респіраторні захворювання 2019/2020 vs. Попередні роки
Німеччина: Госпіталізація через респіраторні захворювання за віковою групою

Італія. Відомий італійський вірусолог Джуліо Тарро стверджує, що рівень смертності від Covid-19 нижче 1% навіть в Італії і тому порівняємо з грипом. Більш високі значення виникають тільки тому, що не робиться відмінностей між смертністю «с» і «від» Covid-19, а також тому, що число інфікованих людей сильно занижена.

Великобританія. Автори дослідження Британського імперського коледжу, які передбачали до 500 000 смертей, знову скорочують свої прогнози. Уже визнавши, що значна частина смертей з позитивним результатом тесту є частиною нормальної смертності, вони тепер заявляють, що пік захворювання може бути досягнутий уже через дві-три тижні.

Великобританія. У лютому 2019 року Guardian повідомляв, що навіть в слабкому по захворюваності на грип сезоні 2018/2019 року в Великобританії було більш 2180 випадків надання допомоги в боксах інтенсивної терапії, пов’язаних з грипом.

Швейцарія. У Швейцарії надлишкова смертність від Covid-19, мабуть, все ще дорівнює нулю. Останньою «смертельної жертвою», представленої ЗМІ, є 100-річна жінка. Проте, швейцарський уряд продовжує посилювати обмежувальні заходи.

Швеція. Швеція досі дотримується ліберальної стратегії щодо Covid-19, яка заснована на двох принципах: групи ризику захищені, а люди з симптомами грипу залишаються вдома. «Якщо ви будете слідувати цим двом правилам, вам не знадобляться подальші заходи, вплив яких в будь-якому випадку буде незначним», – сказав головний епідеміолог Андерс Тегнелл. Соціально-економічне життя триватиме нормально. За словами Тегнелла, великий наплив в лікарні досі не відбувся.

Німецький експерт з кримінального та конституційного права д-р Джессіка Хамед стверджує, що такі заходи, як загальний комендантську годину і заборони на контакти, є масовим і непропорційним посяганням на основні права і свободу, тому очевидно «все незаконно».

В останньому європейському звіті про моніторинг загальної смертності, як і раніше спостерігаються нормальні або нижче середнього значення у всіх країнах і у всіх вікових групах, але тепер з одним винятком: в Італії у віці старше 65 років прогнозується підвищення загальної смертності в даний час (так звані z -Показник з поправкою на затримку), який, однак, все ще нижче значень хвиль грипу 2017 і 2018 років.

27.03.2020 (I)

Франція надала детальну інформацію про пацієнтів з позитивним результатом тесту:

Розподіл за віком госпіталізованих пацієнтів (угорі ліворуч), пацієнтів інтенсивної терапії (вгорі праворуч), пацієнтів на дому (внизу зліва) і померлих (внизу праворуч).
 • Середній вік померлих 81,2 року.
 • 78% померлих були старше 75 років, 93% були старше 65 років.
 • 2,4% померлих були молодше 65 років і раніше були здорові.
 • Середній вік пацієнтів інтенсивної терапії становить 65 років.
 • 26% пацієнтів інтенсивної терапії старше 75 років, 67% мають попередні захворювання.
 • 17% пацієнтів інтенсивної терапії молодше 65 років і раніше були здорові.

Французька влада додають, що частка Covid-19 в загальній смертності ще не визначена.

Великобританія. Джон Лі, почесний професор патології, стверджує, що особливий спосіб реєстрації випадків Covid-19 призводить до переоцінки ризику, який несе Covid-19 в порівнянні зі звичайними випадками грипу та застуди.

Попереднє дослідження, проведене вченими з Стенфордського університету, показало, що від 20 до 25% Covid19-позитивних пацієнтів також дали позитивний результат на інші віруси грипу або ГРВІ.

Кількість заявок на страхування по безробіттю в США злетіло до понад три мільйони (рекорд). У цьому контексті також очікується різке збільшення числа самогубств.

Іспанські ЗМІ повідомляють, що експрес-тести на антитіла до Covid-19 мають чутливість тільки 30%, хоча вона повинна бути не менше 80%.

Дослідження, проведене в Китаї в 2003 році, показало, що ймовірність смерті від коронавируса SARS на 84% вище у людей з регіонів з помірним забрудненням повітря і на 200% у випадку сильного забруднення повітря, ніж у пацієнтів з регіонів з чистим повітрям.

Німецька мережа доказової медицини (EbM) критикує повідомлення засобів масової інформації про Covid-19: «Висвітлення в ЗМІ жодним чином не враховує критерії доказової інформації про ризики, як ми вимагали. Подання необроблених даних без посилання на інші причини смерті призводить до переоцінки ризику ».

27.03.2020 (II)

Німецький дослідник д-р Річард Капека на основі кількісного аналізу стверджує, що «епідемія коронавируса» насправді є «епідемією тестів». Капека показує, що при експоненційному збільшенні кількості тестів відсоток позитивних результатів залишається стабільним, а смертність знижується, що спростовує експоненціальне поширення самого вірусу.

Німецький професор вірусології доктор Карстен Шеллер з Вюрцбургского університету пояснює в подкасті, що Covid-19 виразно можна порівняти з грипом і до сих пір навіть приводив до меншої кількості смертей. Професор Шеллер підозрює, що експоненціальні криві, часто подаються в засобах масової інформації, більше пов’язані зі збільшенням числа тестів, ніж з поширенням самого вірусу. Наприклад, Японія і Південна Корея, незважаючи на мільйони китайських туристів і мінімальні соціальні обмеження, ще не зіткнулися з кризою Covid-19.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Два професори медицини зі Стенфорда, д-р Еран Бендавід і д-р Джей Бхаттачарья, пояснюють, що летальність Covid-19 переоцінена на кілька порядків, ймовірно, навіть в Італії вона становить всього 0,01% – 0,06% і таким чином , нижче, ніж у грипу. Основною причиною такої переоцінки є сильно недооцінена кількість заражених людей без симптомів. Як приклад наводиться повністю протестоване італійське співтовариство Во, яке показало від 50 до 75% не мають симптомів людей з позитивним тестом.

Д-р Джеральд Гасс, президент Німецької асоціації лікарень, пояснив в інтерв’ю Handelsblatt, що «екстремальна ситуація в Італії в основному обумовлена ​​дуже низькою місткістю інтенсивної терапії».

Доктор Вольфганг Водарг, один з перших і гучних критиків «паніки Covid-19», був відсторонений Радою Transparency Internantional Germany, де він очолював робочу групу з охорони здоров’я. Водарг вже піддавався атаці з боку ЗМІ за свою критику.

Кількість тестів та позитивних результатів (пропорційно)
Позитивні результати на кількість тестів (постійні)

Все більше число тестів виявляє пропорційне число інфекцій, співвідношення залишається постійним, що говорить проти триваючої вірусної епідемії. (Dr. Richard Capek, US data)

28.03.2020

Нове дослідження Оксфордського університету дійшла висновку, що COVID-19, можливо, вже існував у Великобританії з січня 2020 р можливо, вже інфікована і імунізована половина населення. При цьому більшість людей не відчувають ніяких симптомів або мають тільки легкі симптоми. Це буде означати, що менше однієї особи з тисячі з COVID-19 потребує госпіталізації.

Британські ЗМІ повідомили про 21-річній жінці, яка померла від COVID-19 «без будь-яких попередніх хвороб». Однак з тих пір стало відомо, що жінка навіть не дала позитивний результат тесту, вона поступила в лікарню з серцевим нападом (не виключається самогубство). Коронер же заявив, що вона померла від COVID-19 після того, як почув, що у неї був легкий кашель.

Німецький дослідник ЗМІ професор Отфрид Джарра різко розкритикував висвітлення COVID-19 на телебаченні. За його словами, там виступають одні й ті ж експерти з однаковим думкою. Будь-які дебати відсутні.

29.03.2020

Останні дані німецького інституту Роберта Коха показують, що збільшення числа позитивних результатів тесту паралельно зі збільшенням кількості тестів, тобто в процентному відношенні воно залишається приблизно таким же. Це може вказувати на те, що збільшення числа випадків захворювання в основному пов’язано зі збільшенням кількості тестів, а не з триваючою епідемією.

Д-р сухарів Бхакді, заслужений професор медичної мікробіології в Майнці, Німеччина, написав відкритого листа канцлеру Німеччини Ангелі Меркель і закликав до термінової перегляду заходів проти COVID-19. Лист містить п’ять важливих питань.

Міланський мікробіолог Марія Рита Гисмонда закликає італійський уряд припинити повідомляти щоденна кількість «позитивних результатів тесту», оскільки ці цифри є «підробленими» і призводять населення в зайву паніку. Кількість позитивних результатів тесту багато в чому залежить від типу і кількості тестів і нічого не говорить про стан здоров’я.

Доктор Джон Іоаннідіс, професор медицини та епідеміології в Стенфорді, дав одночасове докладне інтерв’ю про відсутність даних для оцінки COVID-19.

Аргентинський вірусолог Пабло Гольдшмідт, який живе у Франції, все ще вважає політичну реакцію на COVID-19 «повністю перебільшеною» і застерігає від «тоталітарних заходів».

30.03.2020

Італійський автор Фульвіо Грімальді, який народився в 1934 році, пояснює, що державні обмежувальні заходи, прийняті в Італії, «гірше, ніж при фашизмі». Парламент і суспільство повністю позбавлені прав.

У Німеччині деякі клініки більше не можуть приймати пацієнтів. Чи не тому, що їх занадто багато або занадто мало ліжок, а тому, що у медперсоналу позитивний результат тесту, хоча в більшості випадків вони навряд чи виявляють будь-які симптоми. Це ще раз ілюструє, як і чому системи охорони здоров’я стають паралізованими.

У німецькому будинку для літніх людей для недоумкуватих померли 15 людей з позитивними результатами тесту, багато без ознак коронавируса. Німецький фахівець повідомляє: «З моєї медичної точки зору, є докази того, що деякі з цих людей могли померти в результаті карантинних заходів. Люди з деменцією відчувають сильний стрес, коли в їхнє повсякденне життя вносяться радикальні зміни: ізоляція, відсутність фізичного контакту, персонал із засобами захисту. »

За словами швейцарського фармакологи, лікарня «Inselspital» в Берні змусила співробітників піти у відпустку, припинила терапію і відклала операції через страх перед COVID-19.

Професор Жерар Краузе, керівник департаменту епідеміології в Центрі ім. Гельмгольца з дослідження інфекційних захворювань, попереджає по німецькому громадському телебаченню ZDF, що антивірусні заходи «можуть призвести до більшої кількості смертей, ніж сам вірус».

Різні ЗМІ повідомили, що понад 40 лікарів в Італії вже померли «під час епідемії COVID-19». Проте, погляд на відповідний список показує, що більшість померлих лікарів – це давно вийшли на пенсію лікарі всіх напрямків, в тому числі 90-річні психіатри і педіатри, більшість з яких, ймовірно, померли від природних причин.

Великий опитування в Ісландії підтверджує, що у 50% всіх людей з позитивними результатами тесту «немає симптомів». Також, згідно з ісландським даними, рівень смертності від COVID-19 обчислюється проміле, тобто на рівні грипу або нижче. З двох смертельних випадків з позитивним результатом тесту один був «туристом з незвичайними симптомами».

Журналіст британської Daily Mail Пітер Хітченс пише: «Є вагомі докази, що ця велика паніка дурна. І все ж наша свобода порушена, а наша економіка підірвана. Хітченс зазначає, що в деяких частинах Великобританії безпілотники поліції відстежують і повідомляють про «необов’язкових» прогулянках на природі. У деяких випадках поліцейські безпілотники закликають людей через гучномовець йти додому «для порятунку життів». (Примітка: навіть Джордж Оруелл не додумався до такого)

Італійська секретна служба попереджає про громадські заворушення і повстання. Супермаркети вже були розграбовані, а аптеки зазнали нальотам.

Професор сучара Бхакді тим часом опублікував відео (внизу сторінки), в якому він пояснює своє відкритого листа канцлеру доктору Ангелі Меркель.

У деяких країнах все більше доказів щодо COVID-19, що «лікування може бути гірше, ніж хвороба».

З одного боку, існує ризик так званих внутрішньолікарняних інфекцій, якими пацієнт заражається на стаціонарі. За оцінками, в Європі щорічно відбувається 2,5 мільйона таких випадків, що призводять до 50000 смертей в рік. Навіть в німецьких відділеннях інтенсивної терапії близько 15% пацієнтів набувають внутрішньолікарняні інфекції, включаючи пневмонію при штучному диханні. Ще однією конкретною проблемою є збільшення переліку стійких до антибіотиків хвороботворних мікробів в лікарнях.

Іншим аспектом є дуже агресивні методи лікування з благими намірами, які все частіше застосовуються у пацієнтів з COVID-19. До них, зокрема, належить запровадження стероїдів, сильних антибіотиків та противірусних препаратів (або їх комбінації). Уже при лікуванні пацієнтів з SARS-1 було показано, що результати при такому лікуванні часто були гірше і з більшою летальністю, ніж без такого лікування.

Джерело: https://swprs.org

(Переглянуто 855 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *