Loading

У жовтні тарифи на опалення і гарячу воду в Україні можуть зрости на 15-80%

У жовтні тарифи на опалення і гарячу воду в Україні можуть зрости на 15-80%. Це пов’язано з тим, що ціни на газ для постачальників тепла і гарячої води зросли, пише Апостроф.

Вартість газу займає до 80% у витратах на вироблення як тепла, так і гарячої води, а в травні Кабінет Міністрів скасував зобов’язання “Нафтогазу” продавати постачальникам цих послуг газ за зниженими тарифами.

Таким чином, підвищення тарифів на опалення і гарячу воду – неминуче. Так, за повідомленням КМДА, в Києві розцінки зростуть на 30-40%. При цьому, в інших містах зростання тарифів може бути більш значним.

Розцінки на опалення і гарячу воду варіюються в залежності від міста. Вони залежать від структури витрат, кількості споживачів, протяжності інфраструктури, технічного стану обладнання і т.д.

“Ціни на газ зросли, тому ці тарифи також будуть зростати. Іншого виходу немає. Питання тільки в тому, чи надовго? Зараз очікуваний діапазон становить від 30% до 70%. Може бути, ціни якось будуть стримуватися, але для цього потрібно дуже постаратися “, – зазначив Сергій Дяченко, керівник Бюро комплексного аналізу та прогнозування.

Максимальне зростання тарифів може торкнутися невеликих міст, тому що чим менше споживачів і обсягів споживаного тепла, тим вище тариф. Тому в маленьких містечках ціни можуть злетіти майже на 80%.

Джерело: https://from-ua.com

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 66 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *