Loading

Цитата: «П’ять місяців тому ми поміняли команду в Міністерстві юстиції. А до того це Міністерство було «лавкою», де у людей гроші забирали майно, квартири переписували, в реєстрі запису виправляли. У вас була квартира, могли прокинутися, а вона вам вже належить, і правду ви могли не знайти. Як правило, не знаходили. Зараз цього немає! “- сказав прем’єр-міністр Гончарук.

Повідомляємо Гончаруку, НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ, не займайтеся самообманом і не брешіть людям, ось ті, хто як забирали майно у громадян, так і продовжують це системно робити!

Юридична фірма KPD Consulting – організована злочинна група, яка під «дахом» влади «клали» на закон і помилкову думку прем’єр-міністра Гончарука.

Додайте сюди міністерство юстиції, «контролерів від влади», ДП Сетам і продажних суддів – картина маслом !! При цьому, прем’єр-міністр пропонує звертатися за допомогою до міністерства юстиції, тобто до тих же, хто і покриває беззаконня, це все одно, що у ката просити захисту!

За численними фактами зібраними журналістами nagolos.com вдалося з’ясувати, що вже більше 50 сімей стали жертвами різних рейдерських схем, які реалізовує «повносервісна», як вони себе називають, юридична компанія KPDConsulting яка представляє інтереси різних місцевих і іноземних фінансових установ, торгових і міжнародних організацій «відмиваючи і відкачуючи» через себе величезні бюджети топ-менеджерам, віджимаючи і реалізуючи за заниженими цінами нерухоме майно громадян через державний торговий майданчик ДП «СЕТАМ», фальсифікуючи і створюючи різні ситуації для «загону» громадян в жорна правового свавілля з мовчазної участі чиновників. Все це відбувається за допомогою шахрайських дій, підробці документів, куплених судових рішень, підтасовування даних і подій, незаконного оскарження, відчуження, реалізації, захоплень і привласнення майна простих громадян які вже набули масового характеру.

Як працює КПД схема:

  1. Створюється будь-який юридичний прецедент (суд, заборгованість, суперечка, кредит і т.д) відкривається виконавче провадження і починається правове беззаконня і фальсифікації. Починається програма: «без мене, мене одружили», ви лише спостерігаєте, як вас роздягають до нитки!
  2. Арешт всього рухомого і нерухомого майна, вилучення грошей з рахунків, блокування свободи пересування, оспорювання всього, що в підсумку може принести «дивіденди», скасування реєстрації майна, виділення і арешт часток всіх членів сім’ї і т.д.
  3. Далі, через маніпуляції сфальсифікованими даними і рішення продажних судів, комісії міністерства юстиції, шахрайські дії і підробку документів, все продається через ДП Сетам, поки у людини нічого не залишиться.
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Для реалізації цієї схеми, потрібен виконавець-бігунок, і він в штаті КПД звичайно ж є! І принцип, у приватного виконавця, відповідний: «Що я можу зробити за гроші? За ГРОШІ, я можу зробити ВСЕ !!»

«Who is приватний виконавець Іванов»?

Цитата: «Приватний виконавець, щоб ефективно виконувати покладені на нього професійні обов’язки і дотримуватися соціального балансу, повинен мати високі морально-ділові якості. Одним із завдань є завоювання довіри суспільства, демонстрація найкращих професійних якостей приватного виконавця. І тільки високоморальні юристи-професіонали зможуть дати необхідний імпульс для подальшого реформування судової системи України.» – так вважає кандидат юридичних наук, приватний виконавець Андрій Іванов.

Андрій Іванов

Ми розповімо про роботу цього кандидата юридичних наук, з високими морально-діловими якостями, який є високоморальним юристом-професіоналом. Покажемо, якими методами він разом з подільниками, завойовує довіру суспільства, демонструючи найкращі професійні якості приватного виконавця. І який імпульс для подальшого реформування судової системи може дати цей юрист-професіонал, що перебуває в порочному зв’язку з КПД консалтинг!

Отже, для початку звертаємо вашу увагу: міністр юстиції, особисто, підписує посвідчення приватного виконавця Іванова, тобто саме він повинен нести відповідальність за дії цього представника юстиції.

Можливо, в цьому і є відповідь на кінцевий питання, чому влада мовчить? Чому в діях Іванова ніколи не бачить порушень? ВСЕ ЯК ЗАЗВИЧАЙ: ВЛАДА, І В ТЕМІ, І В ДОЛІ!

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Ось лише один, найхарактерніший приклад «роботи» від юридичної компанії KPDConsulting і приватного виконавця Іванова, співробітником якої він же і є.

За нашими даними, з порушенням закону відразу за двома статтями, вже реалізовані не менше 42 іпотечних квартир з неповнолітніми дітьми, в тому числі і по валютних кредитах на які розповсюджується мораторій на реалізацію.

  1. Відповідь Юстиції, що говорить про правила виконання реалізації квартир і мораторій на продаж квартир за валютними кредитами. А саме, обов’язкова умова: отримання згоди опікунської ради і Закон України про те, що застава по валютній іпотеці у вигляді нерухомого житлового майна не може бути примусово стягнуто без згоди власника !!!
  2. Далі, відповідь про те, що згода опікунської ради на продаж квартири Іванов не отримував.
  3. Відповідь ДП «Сетам», що вся відповідальність за збір і подачу документів лежить на виконавці.
  4. Акт, вже з торгів, про продаж тієї самої квартири по валютній іпотеці і з малолітньою дитиною.
  5. і 6. Відповіді юстиції, що ніяких порушень в діях Іванова не виявлено.

7. «Вишенька на торті корупції і змови»: Рішення Дніпровського районного суду щодо відмови у задоволенні скарги на протиправні дії Іванова!

Це характерний приклад, коли в тільки одному епізоді, Івановим двічі порушується закон. При цьому, ні Мін’юст, ні судді не бачать жодних порушень в діях Іванова.

А в цей час, КПД консалтинг активно захищає Іванова в судах і купує за гроші «замовників послуги», потрібні, рятівні для них рішення від кримінальних справ відкритих національною поліцією і численних судових позовів від постраждалих людей! Хіба, це не корупція і не замотивована змова, хіба це не справжня організоване злочинне угрупування ?? !!

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Ось що відбувається далі

Методи: Краще раз побачити, ніж сто разів почути.

Звичайно ж, в розумінні Іванова А.В. і його подільників, все це «…демонстрація найкращих професійних якостей приватного виконавця і його «команди», які завойовують довіру суспільства і дотримуються соціального балансу …».

Ми продовжуємо велике журналістське розслідування і вже встановили численні факти порушення закону, корупції і шахрайства в діях КПД консалтинг, виконавця Іванова і пов’язаних з ними осіб. Ми готуємо максимальний розголос усього, що так ретельно намагається приховати це ОЗУ від громадськості і від своїх замовників, які й не підозрюють про свої майбутні репутаційні ризики і судові перспективи від співпраці з цими «високоморальними юристами-професіоналами», які позбавляють дітей житла; які незаконно продають майно громадян; які в квартири громадян підселюють «тітушек»; які нахабно і цинічно плюють на закон і основи державності; які ховають свої злочини за купленими судовими рішеннями; які займаються здирництвом узаконеним судами; ці цинічні мародери, які збагачуються на проблемах простих людей!

Окремий респект організаціям та їхнім керівникам, які при мовчазному потуранні влади, мужньо відстоюють інтереси постраждалих громадян нашої країни: «Фінансовий майдан» і «Взаємодопомога».

Ми продовжуємо збирати максимальну інформацію про всіх, хто постраждав від злочинних дій з боку: приватного виконавця Іванова А.В. адвокатів і представників KPD Consulting: Ігоря Калитвинцева, Кирила Козака, Владислава Кисіля, Віталія Пацюка, Ігоря Завірухи, Максима Чередніченко, Віктора Іванюка, Андрія Деркача, Євгена Томчанінова, Попової Марини та інших, пишіть на електронну адресу: ing.raider@protonmail.com

P.S. Всі постраждалі можуть прибути і особисто подякувати цим нелюдям з КПД Консалтинг за адресою: Бізнес-центр «Вектор», м.Київ, вулиця Старокиївська, 10 Г Блок «B» офіс 210.

Джерело: https://nagolos.com

(Переглянуто 846 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *