Loading

Що чекає боржників з комунальних послуг

Українцям, у яких є борги за комунальні послуги прийдеться не солодко, адже виконавчі служби можуть позбавити їх останнього.

Стало відомо, що за борги з комуналки в українців забирають старі меблі, сміттєві пакети й навіть одяг. Згідно з законом виконавці повинні залишити людині необхідний мінімум. Водночас решту майна у квартирі або будинку боржника мають право заарештувати й продати, пише Обозреватель.

Також згідно із законом виконавці можуть заарештувати й списати гроші з банківського рахунку. Але якщо на банківській картці грошей немає, шукатимуть майно.

“Проводимо опис майна. Певний мінімум, ліжко або теплий одяг у найнеобхідніших обсягах, не чіпаємо. Решту можемо заарештовувати й продавати. Іноді доводиться брудні каструлі та поношений одяг на торги віддавати”, – розповів державний виконавець.

Крім того, боржники з комуналки потрапляють до спеціального реєстру. Спершу постачальник подає в суд із вимогою повернути гроші. Боржникові дають час, щоб розплатитися добровільно. А потім вмикається механізм виконання судових рішень.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Все ж найчастіше комунальники звертаються до суду вже в крайніх випадках. Адже вигідніше укласти договір реструктуризації і приймати платежі хоча б невеликими частинами. Водночас часто арешт і продаж майна може не увінчатися успіхом.

Джерело: https://sport.znaj.ua/387551-u-borzhnikiv-za-komunalku-zaberut-ostannye-viluchayut-odyag-stari-mebli-y-navit-smittyevi-paketi

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 126 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *