Loading

Столична прокуратура ще не стикалася з економічними виробництвами такої складності, як у справі банку «Михайлівського».

Про це заявив прокурор Києва Роман Говдя.

«У нас цілий відділ слідства дев’ятий місяць працює над цією справою. Відомо, що в справі затримували колишнього голови правління Ігоря Дорошенко, а в розшук оголошений його заступник Денис Панфілов. У цьому місяці ми оголосили підозри ще п’ятьом членам кредитного комітету банку «Михайлівський». Епізод стосується незаконної видачі кредитів на 500 млн грн особам, афільованим з власником банку. У нас є судово-економічна експертиза, яка підтверджує зазначені збитки », – повідомив він” Укрінформ “.

«Ми вже отримали дозволу суду на затримання цих членів кредитного комітету, доставку їх до суду для вирішення питання про обрання запобіжного заходу і оголосили в розшук. Деякі з них вже виїхали за межі України », – розповів прокурор.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Також в цьому виробництві прокуратура розслідує епізоди, пов’язані з діяльністю банку і його взаємовідносинами з юридичними особами, які брали гроші у людей через банк «Михайлівський», потім зберігали їх на рахунках банку, а після 19 травня 2016 року «ці гроші зникли».

«Зараз слідчі працюють з експертами, і протягом місяця ми сподіваємося отримати остаточні результати експертиз по завданих збитків. На сьогодні у виробництві десять підозрюваних. Розраховуємо на швидке завершення слідства. Для цього нам потрібно ще кілька місяців », – зазначив прокурор.

(Переглянуто 58 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *