Loading

В українців за комуналку почнуть забирати квартири

Українці можуть залишитися без квартири через борги за комунальні послуги. При цьому сума заборгованості повинна складати всього лише 20 мінімальних зарплат – 84 тисячі гривень.

Про це розповів Андрій Никончук, експерт з питань ЖКГ.

Квартиру за борги можуть забрати і примусово продати і ймовірність такого рішення зберігається зараз і в найближчому майбутньому.

“Формування боргу по несплаті за житлово-комунальні послуги може призвести до того, що після досягнення умовного психологічного бар’єру, який встановлюється постачальником послуги, він може порушити судове провадження. На предмет стягнення з боржника цієї заборгованості”, – зазначив Никончук.

Також експерт уточнив, що постачальник комунальних послуг зможе попросити суд накласти арешт на майно з метою забезпечення виконання позову. “І якщо у відповідача не буде реальної коштів для погашення заборгованості, суд може накласти стягнення на це майно. Іншими словами, забезпечити реалізацію на аукціоні квартири і сплату боргу за ЖКП”, – підбив підсумок експерт.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: https://znaj.ua

 

Якщо Ви хочете додати свою статтю або новину на сайт Взаємодопомоги, Ви можете це зробити за посиланням – ДОДАТИ СВОЮ НОВИНУ

(Переглянуто 71 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *