Loading

Нашу увагу привернув скандал з так званими “плівками” Єрмака. Бо навколо цієї ситуації, на нашу думку виник аж надто надмірний галас.

Взагалі – тема не наша.  Взаємини «недоторкаців» у гадюшниках, чи то пак, у вищих ешелонах влади,  у болоті, що вважає себе  «єлітою»,  нас не обходять.  Ми,  ошукані, обікрадені та пограбовані  громадяни України.  Наша мета – ПОВЕРНУТИ СОБІ СВОЄ.  Іншими словами – відновлення наших порушених за весь час існування Держави Україна конституційних прав.

Переслухано й перечитано геть усе, що вдалося знайти у мережі Інтернету. Якщо відкинути істеричний  лемент та багатослівні  звинувачування у родиних стосунках (ніби то це  злочин!), маємо ось що:

Група громадян має змогу безпосеренього спілкування із вищими посадовими особами Держави.

Прийнявши як  керівництво до дії,  Указ Президента України №837 від 08.11.2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та Зміцнення держави», Денис Єрмак разом із однодумцями, створили  громадську організацію «Українське Бюро Національного Розвитку».  

Цитуємо «… на сьогоднішній день в різні міністерства і відомства України подаються сотні і тисячі різних ідей і проектів. Проблема полягає в тому, що в більшості випадків подаються ідеї і проекти що не мають форми і змісту, готової до подачі на розгляд до органів державної влади, а також скептично сприймаються цільовими міністерствами через відсутність чіткого наукового обґрунтування і аналітики, якій можна довіряти.»   https://ubnd-ua.org/

Іншими словами, як ми зрозуміли, вони вирішили  в обхід  численних багатошарових бюрократично-корупційних «фільтрів», передавати  вищим посадовим особам Держави найбільш, на їх погляд, перпективні проекти у практично усіх галузях.

Більш того, як логічно витікає із задекларованих напрямків діяльності цього ГО, для реалізації проектів, потрібно було підбирати кадри.

Знову цитата – «Приєднуйтесь до Команди «Українського Бюро Національного Розвитку»! З Повагою! Єрмак Денис і Команда UBND»

Наше  ставлення до дій влади достаньо критичне, але наразі відбувається дещо  зовсім незрозуміле. У сухому залишку – кожному громадянинові України було зпропоновано прийняти участь у реформуванні  Держави.

Так от, дуже цікавий висновок із вищесказаного.  Сподіваємось, ми не помилились.

Те що намагається зробити Денис Єрмак із однодумцями,  є  ПРЯМЕ ЗАЛУЧЕННЯ СУСПІЛЬСТВА ДО РОЗБУДОВИ  ДЕРЖАВИ  Україна.

Усіх громадян. Кожного охочого. По справжньому,  а не тільки на словах.

То, може спробуємо долучитися? Разом?

І подивимось, що із того вийде… .

Зважимо, що загал корумпованих  посадовців дуже чутливий до найменшої небезпеки своїм статкам і своєму положенню. А далі могло дійти і до громадянського контролю за діями кожного держслужбовця… .

 Можливо, саме через це така істерика?  Саме дискредитації громадської організації  та її діяльності прагне організована корупційна зграя?

І справжня мета – обірвати прямий зв’язок між суспільством та керівниками Держави , що під керівництвом Дениса Єрмака почало вибудовувати Бюро?

На жаль, про існування  і діяльність «Українського Бюро Національного Розвитку» ми довідались із вкрай тенденційного викладення ЗМІ. Хтось, використовуючи професійні якості високооплачуюмих  журналістів, явно намагається маніпулювати суспільною думкою. А на сайті ГО інформації вкрай мало. Але запевняємо – громадян України, яких майже три десятиріччя грабували,  вже не так просто ошукати. Чи не час припинити  мародерство на інформаційному полі й більше розказати Народу України, пане Денисе?

Автор: Володимир Бондар

(Переглянуто 300 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *