Loading

Журналісти програми Слідство.Інфо “Місто вкрадених квартир” навели ряд доказів причетності працівника столичної поліції Олександра Білика до незаконного вилучення майна у киян

Олександр Білик Слідство.Інфо

В Державному бюро розслідувань порушили кримінальну справу через можливе зловживання владою на основі інформації про незаконне привласнення правоохоронцями майна, що було висвітлено у журналістському розслідуванні програми Слідство.Інфо “Місто вкрадених квартир”. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

У сюжеті “Місто вкрадених квартир” від 4-го червня йдеться про можливу причетність заступника начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів столичної поліції Олександра Білика до квартирних афер та силового захоплення житла киян.

За словами журналістів, подібні схеми захоплення квартир неможливі без участі правоохоронців. Їм вдалося з’ясувати, що на початку 2016 року Білика звільнили з поліції під час реформи, а після цього, за словами потерпілих, він силоміць виселяв людей з квартир та вимагав гроші.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Через декілька місяців Білику вдалося повернутися знову на роботу у поліцію, проте тривалий час він продовжував співпрацювати з інвестиційною компанією, яка причетна до привласнення майна киян та незаконного виселення людей.

Журналісти також не оминули увагою його швидкий кар’єрний ріст: за два роки Білик виріс з рядового дільничного інспектора до заступника начальника відділу з розслідування особливо тяжких злочинів. Цікавим є факт, що Білик знаходиться на лаві підсудних у старій справі за перевищення службових повноважень ще під час роботи в міліції.

Спосіб життя поліцейського журналісти відмітили також: 4 квартири, машина AUDI Q7 (коштує від 900 тис. гривень) і 12 візитів за кордон протягом 4 років. 

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Сам Білик не коментує розслідування журналістів, а керівник поліції Києва називає його “досвідченим працівником” і звільнить тільки за умови такого рішення суду.

В ДБР повідомляють, що розпочали кримінальне провадження за ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Джерело: https://ua.112.ua

(Переглянуто 124 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “В ДБР порушили кримінальну справу через можливу причетність правоохоронців до квартирних афер”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *