Loading

ЗАЯВА ГО «ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА» та КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЄДНОСТІ»

Громадяни України із повним розумінням ставляться до труднощів, що виникають під час війни. Однак особисті запаси людей добігають до кінця.

Забезпечення життя мешканців Києва та інших міст України, які знаходяться в зоні бойових дій є для оборони Держави одним із вищих пріоритетів.

Більшість підприємців, що забезпечували населення міста Києва продуктами харчування та ліками, припинили свою діяльність. У торгових мережах, що працюють, запаси підходять до кінця. Аптеки зачинено.

ВИМАГАЄМО

  1. Надати преференції та максимальне сприяння всім підприємцям, що працюють  у цій галузі. Забезпечити їм все необхідне, у тому числі пальне, охорону, транспорт та ін.  для підвозу товарів та  ліків.  Всіляко заохотити їх до відновлення діяльності.
  2. За допомогою громадськості, журналістів та просто небайдужих громадян створити систему дієвого, справді  НАРОДНОГО контролю за цінами, розподілом гуманітарної допомоги, ввести самі суворі покарання за бездіяльність, саботаж і спроби спекуляції та мародерства, у першу чергу із боку посадовців, якщо вони будуть виявлені.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 154 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *