Loading

Завершилась Всеукраїнська міжрегіональна підприємницька акція протесту “СТОПpressФОП!”, ініційована Радою міст “Захисти ФОП!”, організована в Дніпрі силами учасника Ради ГО “Самозахист підприємців”.

Сьогодні представники майже тридцяти міст України одночасно вийшли на мітинг проти тотальної фіскалізації, кешбеку, законів, направлених на знищення спрощеної системи оподаткування, непомірних штрафів тощо.

Акція проходила у форматі аудіомосту між містами, що сприяло єднанню підприємців України.

Дніпровських малих бізнесменів підтримали фермерскі та профспілкові об’єднання, депутати різних рівнів, активні громадяни.
Свої вимоги протестувальники виклали у резолюцію, яку надали представнику губернатора області Бондаренка Олександра Вікторовича. В ОДА обіцяли найближчим часом передати наші вимоги особисто президенту.

Підприємці ж у свою чергу оголосили про організацію Четвертого всеукраїнського з’їзду підприємців України.

Несподіване.

  • Резолюцію попросились підписать пересічні громадяни, які проходили повз, і, почувши виступи, приєдналися. Тепер вони з нами.
  • На цей раз провокацію допустили представники лише одного з 10 ЗМІ, що висвітлювали події. Провокація було ліквідована. Іншим журналістам – респект.
  • -Хто оті люди, що перед ОГА?
    – То Самозахист!
    – Та невже вони ще є?! Після всього, що з нми намагались зробить?! То я їм дякую і за них молитимусь…

РЕЗОЛЮЦІЯ

Всеукраїнської міжрегіональної акції «СТОПрressФОП!»

10.02.2020 м. Дніпро

Ми, представники активної бізнес спільноти Дніпропетровської області, представники фермерських, профспілкових та інших громадських об’єднань схвильовані ситуацією, що склалася з малим та середнім бізнесом сьогодні. Усе підприємницьке середовище України жило очікуванням, що після Революції Гідності нарешті пройде очищення влади, будуть зруйновані корупційні схеми старої влади, підприємцям будуть запропоновані нові правила ведення бізнесу європейського зразка, які б дали поштовх для швидкого розвитку малого та середнього бізнесу і, разом з ним, зростанню економіки всієї України.

Проте останні законодавчі ініціативи, прийняті Верховною Радою, зокрема закони128-IX, 129-IX, свідчать про те, що корупційні схеми лише удосконалюються. Складається враження, що влада взагалі не зацікавлена в розвитку малого та середнього бізнесу, і, навпаки, намагається його знищити, попередньо вичавивши останні соки.

Малого підприємця губить надвеликий штраф Держпраці, суцільний потік перевірок фіскальної служби, непомірні податки на заробітну плату, до яких тепер приєднаються витрати на утримання РРО, програмного забезпечення, бухгалтера тощо.

Крім цього в країні грубо насаджується ринок землі сільськогосподарського призначення, який перетворить Україну в наймичку, розорить дрібного фермера. Нинішній господар землі стане безхатченком завтра.

Впровадження нових корупційних схем відбувається при повній бездіяльності та безвідповідальності правоохоронців, судової системи, множенням різноманітних некерованих органів, структур, організацій із рейдерського захоплення майна українців, насамперед землі.

Ми, представники малого та середнього бізнесу України, усвідомлюючи свою відповідальність перед майбутнім нашої Держави, зважаючи на

– важливість внеску малого та середнього підприємництва в економічний та соціальний розвиток України, її регіонів і громад;

– необхідність постійної взаємодії органів виконавчої влади та об’єднаннями підприємницької спільноти на засадах інклюзивності, відкритості, прозорості та підзвітності, а також участі об’єднань МСП у процедурах конкурсного відбору керівників відповідних органів та щорічному оцінюванні службовців;

– необхідність подальшої дерегуляції, скорочення дозвільних обмежень і мінімізації корупційних ризиків;

– визнання того, що посилення штрафів та інших державних санкцій не приводить до збільшення бюджетних доходів, зайнятості та продуктивності в приватному секторі без стабільного і сприятливого оподаткування; –

ВИРІШИЛИ:

Звернутися до Президента України, Кабінету міністрів України, Верховної ради України, голови Дніпропетровської обласної державної адміністраціїтощо з наступними вимогами:

1. Першочергового розгляду Верховною Радою України законопроектів, що мають пріоритетне значення для розвитку і підтримки малого та середнього підприємництва у цілому, зокрема:

– підтримати та внести на розгляд у Верховну раду, як першочергові, законопроекти, що скасовують обов’язкову тотальну фіскалізацію та норму кешбеку шляхом відміни законів України № 128-IX та 129-IX.

2. Збереження спрощеної системи обліку та звітності для платників єдиного податку, законодавче закріплення незмінності (не погіршення) цих норм для малих підприємців.

3. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці – сукупно не більше 25%.

4. Інституційної реформи перевіряючих та контролюючих органів: запровадження персональної відповідальності, ризик-орієнтованого підходу до перевірок. Припинення безпідставного втручання у підприємницьку діяльність шляхом проведення перевірок. Проведення відкритих конкурсів на керівні посади контролюючих органів. До проведення такої реформи ввести мораторій на перевірки фізичних осіб-підприємців.

5. Демонополізації ринків тепло- та енергопостачання, забезпечення рівності доступу учасників суміжних ринків до товарів та послуг природних монополій, зокрема електромереж та приватної тяги.

6. Скасування необхідності сплати ЄСВ новоствореним фізичним особам-підприємцям (до п’яти років роботи), фізичним особам підприємцям. які не отримують доходу або є найманими працівниками та вже сплачують ЄСВ за основним місцем роботи.

7. Заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

8.Забезпечення гарантованого Конституцією права громадян на захист шляхом посилення відповідальності правоохоронних органів перед громадянами за затягування розгляду карних справ та саботування слідства. На законодавчому рівні затвердити персональну відповідальність слідчого за несвоєчасне внесення даних про кримінальне правопорушення до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та порушення строків досудового слідства.

9. Створення при Верховній раді тимчасової робочої комісії щодо розслідування незаконних дій органів місцевого самоврядування щодо демонтажу тимчасових споруд без рішення суду в Києві, Дніпрі, Харкові, Луцьку, Черкасах.

10. З’ясування причини саботування слідства за кримінальними провадженнями, відкритими за заявами членів ГО «Самозахист підприємців»¸ а саме:

– Кримінальне провадження №12016040030001004 від 23.11.2016 розпочате за ознаками злочину передбаченого ст.170 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній діяльності громадської організації», що перебуває у провадженні Слідчого Відділу Дніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області;

– Кримінальне провадження №12018040660001088 від 17.07.2018 р. розпочате за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, що перебуває у провадженні Індустріального ВП Дніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області;

– Кримінальне провадження №12018040630001457 від 30.07.2018 р. за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (потерпіла Козел Л.Г.), що перебуває у провадженні Амур-Нижньодніпровського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області;

– Кримінальне провадження №12018040660001322 від 17.08.2018 р. за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125Кримінального кодексу України (потерпіла Яковлєва С.П.), що перебуває у провадженні Індустріального ВП Дніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Для подальшого координації спільних дій стосовно реалізації викладених у резолюції вимог

ВИРІШИЛИ

Звернутися до підприємницької, аграрної, промислової спільнот країни для організації та проведення Четвертого всеукраїнського з’їзду підприємців, аграріїв та промисловців «Захисти ФОП».

Від імені підприємницької спільноти Дніпропетровської області

Голова громадської організації, учасника Ради міст «Захисти ФОП»

«Самозахист підприємців»

Віктор Боровинський

(Переглянуто 158 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *