Loading

Клієнти «А-Банку» почали отримувати смс-повідомлення з повідомленням про перегляд їх кредитних договорів в односторонньому порядку. Фінустанова вимагає термінового погашення позик і загрожує колекторами. Відповідне смс від банку в загальнодоступному паблік Facebook опублікував один з його клієнтів, пише Апостроф.

У повідомленні від «А-Банку» сказано наступне:

“Шановний клієнт! «А-Банк» в черговий раз інформує Вас про необхідність дострокового погашення Вашого кредитного зобов’язання, у зв’язку з переглядом умов кредитного договору в односторонньому порядку, що передбачено попереднім договором, добровільно Вами підписаним.
У разі, якщо погашення кредиту не відбудеться до 01.12.2018 року, Ваш борг буде переданий колекторському агентству. З повагою, «А-Банк».

Клієнти банку шоковані і не знають, як захистити свої інтереси.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У коментарях до смс-загрозам, користувачі Facebook відкидають, що для «А-Банк» така поведінка з позичальниками – норма.

«У мене вже 5 років, як закритий кредит, є відповідна довідка. Але я і до цього дня продовжую отримувати «листи щастя» про те, що нібито їм щось винна », – написала Світлана Каьанова-Чабан.

Деякі з користувачів Facebook вважають, що «А-Банк» готуватися до банкрутства, оскільки аналогічні смс свого часу розсилав «Укрсоцбанк» перед тим, як його продали.

«Можливо, банк банкрутує і буде перепродувати? Схожі повідомлення приходили перед продажем «Укрсоцбанку». Але кредити тоді «перекинули» на Альфа-Банк », – повідомила Наталія Макар.

Видання нагадує, що згідно з рейтингом стабільності банків НБУ, за останні півроку «А-Банк» істотно втратив свої позиції і скотився буквально «на дно». Йому більше не довірять страхові компанії. Також банк розцінюють як ризикований для кредитування юридичних і фізичних осіб.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У ЗМІ з посиланням на джерела в ФГУ вже з’явилася інформація про підготовку активу до банкрутства.

Відзначимо, що «А-Банк» належить братам Ігорю та Григорію Суркісам.

(Переглянуто 981 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *