Loading

Ось і ми дожились! Мараторій, що прийняли не діє!

До нас звернулася позичальниця з Івано-Франківська за допомогою. Далі текст автора:

Зараз по вулиці Незалежності міста Івано-Франківська відбувається рейдерське захоплення квартири бандитами-колекторами разом із державними виконавцями під прикриттям опису майна, не попереджуючи власника, не дочекавшись його (під час карантину знаходжуся в Київській області, доглядаю маму) вони хочуть проникнути в квартиру і оформити її на себе.

Під дверима знаходиться колишній прокурор, начальник виконавчої служби, всі зацікавлені особи, що пулом (портфельне відступлення боргів банкуАваль переписали на підставну фізичну особу – Хвальбота Петра).

Суди ще тривають, в забезпеченні по боргу є інша застава, і вона покриває борг вдвічі, але вони віджимають ще й інше майно, тримаючи в квартирі людей в заручниках. Поліція не діє, тому що є підробні документи від виконавців, зокрема від Каліфіцького Анатолія та його начальника, які є в змові викупу цього пула (портфельного відступлення).

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Поліція приїжджає, бачить колишнього прокурора і керівників виконавчої служби – розвертається, їде геть та регочуть над усіма судами.

Прошу допомогти поширити та присікти цей бєзпридєл.

(Переглянуто 390 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *