Михайловский

Фонд гарантування вкладів повідомляє, що позичальники Банку Михайлівський відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації.

“З моменту введення умов реструктуризації по більш ніж 42,5 тис. Кредитних договорів була проведена оплата, що є підтвердженням акцепту позичальниками умов реструктуризації”, – йдеться в повідомленні.

Фонд заявляє, що майже чотири тисячі позичальників протягом квітня-травня поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком. Інформація про це передана в бюро кредитних історій для відображення в кредитні історії таких позичальників.

Зараз триває період, протягом якого фізичні особи-позичальники Банку Михайлівський можуть приєднатися до умов договору про реструктуризацію, тобто акцептувати публічне пропозицію банку.

У Фонді відзначили, що умови реструктуризації є більш прийнятними для позичальників, тому що не стягується плата за обслуговування рахунку, комісія, страхові платежі та інше. Завдяки цьому сукупна вартість кредиту при реструктуризації істотно знижена і становить від 36% до 60% річних (по простроченої заборгованості), в той час як при стандартних умовах така плата досягала 85-95%, а в окремих випадках і 220% річних.

(Переглянуто 24 разів, 1 переглядів сьогодні)
Також читайте:  1 грудня 1991 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.