Михайловский

Loading

Фонд гарантування вкладів повідомляє, що позичальники Банку Михайлівський відгукнулися на запропоновані умови реструктуризації.

“З моменту введення умов реструктуризації по більш ніж 42,5 тис. Кредитних договорів була проведена оплата, що є підтвердженням акцепту позичальниками умов реструктуризації”, – йдеться в повідомленні.

Фонд заявляє, що майже чотири тисячі позичальників протягом квітня-травня поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком. Інформація про це передана в бюро кредитних історій для відображення в кредитні історії таких позичальників.

Зараз триває період, протягом якого фізичні особи-позичальники Банку Михайлівський можуть приєднатися до умов договору про реструктуризацію, тобто акцептувати публічне пропозицію банку.

У Фонді відзначили, що умови реструктуризації є більш прийнятними для позичальників, тому що не стягується плата за обслуговування рахунку, комісія, страхові платежі та інше. Завдяки цьому сукупна вартість кредиту при реструктуризації істотно знижена і становить від 36% до 60% річних (по простроченої заборгованості), в той час як при стандартних умовах така плата досягала 85-95%, а в окремих випадках і 220% річних.

(Переглянуто 29 разів, 1 переглядів сьогодні)
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *