Loading

Комерційний банк Надра відступив права вимоги за кредитними договорами на користь колекторської компанії ТОВ «Дніпрофінансгруп» (ЄДРПОУ 40696815)

Колекторська компанія Дніпрофінансгруп заплатила за кредитний портфель на аукціоні 188 900 625 грн.

Фонд гарантування продав великий пул активів банку “Надра”, в який входили права вимоги до фізичних осіб за іпотечними кредитами на 7250000000 грн, по автокредитах – на 4400000000 грн, за беззаставними кредитами – на 8700000000 грн, а також права вимоги до суб’єктів господарювання (юридичні особи, ФОПи) – на 7300000000 грн.

Дніпрофінансгруп вже почали розсилати письмові повідомлення про відступлення прав вимог позичальникам Банку Надра, якою вони попереджають позичальників про наслідки невиконання взятих на себе грошових зобов’язань перед Банком Надра за кредитними договорами. У своїх листах компанія звертає увагу на те, що разом з переходом прав вимог, змінилися реквізити для здійснення оплати.

Протокол електронного аукціона

Як домовитися з колекторами ТОВ «Дніпрофінансгруп»?

Просте повідомлення боржника компанією ТОВ «Дніпрофінансгруп» без надання доказів поступки прав вимоги ще не зобов’язує боржника виконати зобов’язання новому кредитору, так як до отримання доказів боржником, колекторська компанія по відношенню до нього є по суті «чужий».

У більшості випадків колекторська компанія викуповує кредитні борги, забезпечені іпотечними майном: квартирами, будинками, земельними ділянками і як правило всі договори іпотеки передбачають іпотечні застереження. Іпотечна застереження дає можливість забрати іпотечне майно у позасудовому порядку. Це означає, що колектори відправляють боржникові вимогу про повернення всього боргу і попереджають, що якщо борг повернуто не буде, то вони будуть звертати стягнення на предмет іпотеки.

Закон не накладає обов’язки на боржника вимагати від нового кредитора надання доказів, хоча таке право йому надано. Тим неї менше, в разі отримання повідомлення боржника все ж слід проявити активність і вимагати від нового кредитора Дніпрофінансгруп надання достатніх доказів поступки прав вимоги Банку НАДРА. Боржнику банку НАДРА необхідно переконатися на 100% в тому, що саме новий кредитор викупив право вимоги, а не шахраї. Якщо боржник не впевнений кому саме він повинен заплатити кредит, то необхідно звернутися за юридичною підтримкою, до адвокатів, які спеціалізуються на цих питаннях.

Документи, які є підтвердженням прав нового кредитора Дніпрофінансгруп

Інформація про кредит 2

Інформація про кредит 3

Інформація про кредит 4

Інформація про кредит 5

Інформація про кредит 6

Перш за все, таким документом є сама угода про відступлення права (вимоги), оформлена належним чином з чітким викладом переданих прав і їх об’ємом.

Боржнику необхідно звернути увагу на форму, в якій така угода укладена. Форма даної угоди повинна відповідати формі угоди, з якої і виникло право, що є предметом поступки прав ТОВ «Дніпрофінансгруп»

Як захиститися від колекторської компанії ТОВ «Дніпрофінансгруп»

Колекторська компанія тепер має повне право дострокового стягнення всієї суми боргу по кредиту Банку Надра, нарахування штрафних санкцій позичальникам Банку Надра, подавати судові позови про стягнення сум боргу з позичальників і поручителів, а також звернути стягнення на предмет іпотеки, як в судовому, так і позасудовому порядку (отримати виконавчий напис нотаріуса на нерухомість позичальника Банку Надра) і т. д після підписання Договору про поступку прав вимог

Рішення дирекції про продовження терміну на підписання Договору

Джерело: https://site.ua/dmitriy.kasyanenko

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 1 399 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *