Закон 3640

Loading

Народні депутати ухвалили законопроєкт №3640, який передбачає продовження дії мораторію на стягнення майна за валютними кредитами

Як ми повідомляли раніше, в Україні хочуть продовжити мораторій на виселення валютних позичальників і сьогодні за відповідний документ в цілому проголосували 349 нардепів, інформує Depo.ua.

Законопроект №3640 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті” покликаний не допустити скасування з 21 жовтня 2020 року мораторію на виселення валютних боржників, введеного ще в 2014 році.

Документ пропонує слова “споживчий кредит” в законі про мораторій замінити словом “кредит”. Зробити це потрібно для того, щоб банкам не вдавалося оскаржувати застосування заборони на виселення, і вони не виставляли людей на вулицю через законодавчі неточності.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

У проєкті закону також вказується, що заборона на виселення валютних боржників зобов’язані виконувати не тільки самі банки-кредитори, а й їх правонаступники. Також – факторингові, колекторські компанії, Фонд гарантування вкладів фізосіб та інші суб’єкти.

Джерело: https://www.depo.ua

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 434 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *