Loading

В Україні хочуть продовжити мораторій на виселення валютних позичальників

В Україні збираються продовжити мораторій на стягнення житла і виселення валютних позичальників.

У Комітеті Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики створена робоча група на чолі з депутатом фракції «Слуга народу» Вікторією Кінзбурською та активістами «Фінансового майдану». У роботі бере участь і народний депутат Олександр Дубинський, який разом з колегою розроблятиме законопроект, і працювати з ним до остаточного прийняття парламентом.

Нагадаємо, що мораторій закінчиться в жовтні 2020 року, тому новий законопроект має бути підготовлений в стислі терміни. Тільки так депутати зможуть захистити права позичальників, які опинилися в безвихідній ситуації після триразової девальвації гривні шість років тому.

Продовження мораторію – не єдина проблема, яка ставить валютних позичальників в безнадійне становище. В результаті нарад з учасниками робочої групи було виділено кілька ключових напрямків для роботи:

  • Продовження мораторію на задоволення вимог кредиторів відповідно до закону «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».
  • Надання валютним позичальникам пріоритетного права з викупу свого кредиту за тією ж ціною, що і інші потенційні перекупники.
  • Визначення порядку реструктуризації валютних кредитів.
  • Скасування штрафних санкцій (у тому числі, пені) або їх списання, якщо вони були нараховані.
Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Андрій Пшеничний для сайту dubinsky.pro

Джерело: https://antikor.com.ua

(Переглянуто 1 934 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “В Україні хочуть продовжити мораторій на виселення валютних позичальників”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *