Loading

В Житомирі 17 лютого знайшли повішеним у душовій кабіні гуртожитку 25-річного солдата-контрактника. У його телефоні була передсмертна записка.

Головна версія загибелі – самогубство через нездатність заплатити за кредити, говориться в сюжеті ТСН.

Зникнення бійця помітили під час ранкового шикування, коли 25-річний солдат, механік ремонтного цеху не з’явився на плац. Його кинулися шукати і знайшли повішеним у душовій кімнаті. Причина смерті – механічна асфіксія шляхом удушення.

У військовій частині інцидент не коментують. Кажуть тільки, що контрактник сумлінно виконував свої обов’язки, нічого дивного в його поведінці не помічали.

У військовій прокуратурі відкрили провадження за статтею “умисне вбивство” з поміткою – самогубство. У мобільному телефоні солдата знайшли фотографію передсмертної записки. З тексту слідчі зробили висновок, що контрактник мав багато кредитів.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“За цих обставин причиною того, що він покінчив життя самогубством, стала значна сума заборгованості по кредитах в так званих кредитних спілках”, – говорить прокурор Житомирського гарнізону Ігор Кринін.

Сам контрактник родом з Волині. У сільраді запевняють, ще ввечері напередодні смерті матір говорила з сином і здається все було нормально.

“Мама ввечері з ним говорила і нічого такого не було. Він був нормальним хлопцем, закінчив інститут, має вищу освіту, відслужив восени півтора року і підписав контракт на шість місяців”, – розповіла голова Великоглушанскої сільської ради Євгенія Наливайко.

Слідчі не виключають і версії доведення до самогубства. Адже до смерті хлопець розмовляв зі своєю дівчиною, з якою раніше збирався одружитися. Прощався він з нею або посварився, з’ясовуватимуть слідчі.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: http://zhzh.info

(Переглянуто 1 543 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *