Loading

Гусельников планує, що спочатку банк буде називатися Norvik

Акціонер латвійського Norvik Banka, російський мільйонер Григорій Гусельников повідомив, що після завершення угоди українська “дочка” російського “Сбербанку” змінить назву. Про це він сказав в інтерв’ю “Громадському”.

“Будь-який підприємець робить щось для того, щоб заробити гроші. Я бачу в цьому активі можливість увійти на український ринок. Вважаю, що це якісна платформа і досить великі інвестиції вже зроблені в цей банк, тому купити його зараз досить велика удача”, – сказав Гусельников.

Підприємець не озвучив суму угоди, разом з тим зазначив, що це “тризначне число мільйонів доларів”.
За словами Гусельникова, він підтримує “європейський шлях розвитку України”.
“Це ринок, в який ми віримо, тому що ми вітаємо європейський вибір України і ті події, які відбулися останнім часом. Ми вважаємо, що в країні досить великі перспективи для розвитку”, – зазначив він.
Гусельников планує, що спочатку банк буде називатися Norvik.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Коментуючи відносини сім’ї свого партнера Саїда Гуцерієва з російською владою, він зазначив, що не знає, які саме зараз відносини “у них з російською владою, але будь-який бізнесмен в РФ боїться російської влади і є підлеглим влади суб’єктом”.

Саїд Гуцерієв є сином російського олігарха Михайла Гуцерієва. І Саїд, і Григорій мають британське громадянство і не проживають в Росії.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що консорціум інвесторів, що складається з латвійського Norvik bankа і білоруської приватної компанії, набуває 100% акцій української “дочки” Ощадбанку. Основним покупцем українського дочірнього банку Ощадбанку Росії виступить син власника нафтової компанії Русснефть Михайла Гуцерієва Саїд.

(Переглянуто 22 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *