Loading

Генеральна прокуратура розслідує зловживання службовим становищем колишніми співробітниками ПриватБанку.

Про це йдеться в постанові Печерського районного суду у справі N757 / 23154/17-к від 14 травня.

Суд уточнює, що ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні N42017000000000801 від 16 березня 2017 року »за фактом зловживання службовим становищем колишніми посадовими особами ПриватБанку, які в порушення вимог чинного законодавства, діючи умисно та достовірно знаючи про існуючі заборони на проведення активних операцій з пов’язаними з банком особами, вчинили розтрату коштів в особливо великих розмірах “.

Слідчі ГПУ встановили, що 15 грудня минулого року в ПриватБанк надійшло повідомлення від НБУ про те, що компанія Claresholm Marketing визнана пов’язаної з банком особою. НБУ ще в кінці лютого минулого року заборонив проведення будь-яких активних операцій з пов’язаними з банком особами.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Незважаючи на цю заборону, посадові особи ПриватБанку 15 і 16 грудня 2016 року уклали з Claresholm Marketing кредитні договори, в результаті чого завдали фінустанові матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

Крім того, 16 грудня ПриватБанк уклав договори з такими пов’язаними особами, як компанія “Іноземні інвестиції Новофарм” і СК “Інгосстрах”.

На рахунки останньої були перекладені більш 137 млн ​​грн в якості “індексованої винагороди”.

(Переглянуто 15 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *